Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

dusuncelihayvan said:

Nazca said:

Abi, pazar günü işim erken bitti, bildiğin dışarıdan daha soğuk eve attım kendimi. Ellerim -5 derece, 3 saat uykuylayım, dün gece 2'den itibaren ne olup bittiğini baştan sona okudum.

Gazı Xunn'a değil sequo'ya vermişsiniz asıl, üzerine gittiğinize de gram değmemiş. Gece gece banka hesap no'ları havalarda uçuşmuş, para gözünüzü kör etmiş lan hepinizin, değil tanımadığım birinden istemek, elektronik bir alet vs tanıdığım birinden bile istemem hediye vs adı altında bile olsa. Kendiniz çalışmıyor musunuz, kazanıp biriktirip vs alamıyor musunuz lan bir şeyi?

Xunn da haklı başta saldırmakta, ona da vermişsiniz ayarı, şu forumdaki en omurgasız insanmış lan ama, the TRUE king of backpedaling, kendi kanında boğulmuş sonunda. Irkçılık yapan adamın sdfgsfdh 3 sayfa sonra "hocam" demesinden sonra zaten gg olmuş başlık.

Allah belanızı versin lan, hepiniz kahrolun.

İğrençsiniz, pislikler.

Resmen ben utandım ak, foruma bak. Yakın bu topiği.

Parayla satın alınabilecek kadar değersiz misiniz lan?

Ben yazmadan önce koysaydın videoyu mesajın bir şeye benzerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

kübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosukübo purosu
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

hamsilipilav said:

ne fakiri lan amerikada mı ne bi yerde okumuon mu sen

para için bakü'de çalışıyorum lan.

karton yiyorum abi ben.

telefonum ilk çıkan android'lerden ve 100 yaşında falan

zombie bi telefon.

öldü

dirildi.

9 senedir aynı telefonu kullanıorum, androidi bırak iphone bile yoktu o zaman, ağlama
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...