Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Islak Köpek ya da Bir Tramvayın Gelişi

BramStoker

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

abi orası senin hakkın, herkesin hakkı

yanlış anlama olmasın şimdi! BEN HALKÇIYIM ARKADAŞ!

tutup da senin, onların, hepimizin hakkını elbette berbere peşkeş çekecek değilim!

bu kabul edilemez.

senin hatan surada cocuk bile calar yaklasimi. yontem degil dusunce onemli burada. rothko resimlerine bak sen de bir kanvasi kipkirmiziya boyarsin ama saygi gorursun musun?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ya bu müzik değil..

ver aleti, çocuk çalar bu rastgele gıcırtıları...

bunu savunan entel takılan tipler anca. OH FULAR TAKAYIM DA ENTEL GÖRÜNEYİM OH HO!!

hayır anlamıyosun da ne anlayanlara ne de yapanlara saygı gösteriyorsun. yuh arkadas cahil cesareti mi diyorlar buna ne diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

capitancommodore said:

dasaaa said:

tutup da senin, onların, hepimizin hakkını elbette berbere peşkeş çekecek değilim!

bu kabul edilemez.

senin hatan surada cocuk bile calar yaklasimi. yontem degil dusunce onemli burada. rothko resimlerine bak sen de bir kanvasi kipkirmiziya boyarsin ama saygi gorursun musun?

çocuk bile çalar onları.

3ünü bi arada çalarım ben hatta
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

tharin_ said:

akustik gitarı çalan kişi şevket akıncının weed adlı prog. caz grubu. istanbul/peyotede çalıyorlar sık sık, tarzı seviyorsanız gidip dinleyin derim.

SEVİYORMUŞ GİBİ Mİ GÖZÜKTÜK ORDAN ? HA ?

bu yolladığım ıslak köpek değil farkettiysen. forumda da sade ikiniz takılmıyorsunuz. kavga etmeyek pls
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

capitancommodore said:

dasaaa said:

bu kabul edilemez.

çocuk bile çalar onları.

3ünü bi arada çalarım ben hatta

çal devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...