Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pizza siparişi düz hesap

bck

Öne çıkan mesajlar

Zikko said:

kendini o adamın yerine koy

asgari ücrete bu yağmurda sana ye diye motor üstünde hizmet veriyo,
mekanda hatun görsen sabaha kadar belki verir diye ısmarlarlamadığın içki kalmaz, böle konularda da aslan kesilirsiniz..

ufak adam olmayın , çok geriliyorum..

Bana yiyeyim diye getirmiyor, para kazanmak için getiriyor. Aynı işi motor üzerinde olmadan yapanlarda var belirteyim. Ha onu geçtim karşılığında para almak istiyorsan gerçekten bir şeyler yapman gerekiyor müslüman.
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

kendini o adamın yerine koy

asgari ücrete bu yağmurda sana ye diye motor üstünde hizmet veriyo,
mekanda hatun görsen sabaha kadar belki verir diye ısmarlarlamadığın içki kalmaz, böle konularda da aslan kesilirsiniz..

ufak adam olmayın , çok geriliyorum..

ahaha, adam maykil zikkofield.
Sosyal ağlarda paylaş

kaç yıldır şu forumdayız, her türlü gereksiz insana laf ediyoruz yaşamaları zarar diye, dinciler, akepeciler, faşistler, emolar, hipsterlar, apaçiler bla bla bla.

ama fark ediyorsunuzdur herhalde şu forumda da baya insan var, varlığının anlamsız olduğu.

10 kuruşu yuvarlamış da bilmemne. normalde böyle konuları takabilir insan kafaya, ama pos makinasına şifreni girene kadar aklından uçar gider. nasıl bir hayatın var, nasıl boş bir insansın da böyle dünyadaki en kafaya takılmayacak şeyi kafana takıp, üstüne düşünüp bir de forumda topic açabiliyorsun?

nelere takılıyorsunuz ya, hayatta hiç gerçek derdiniz yok mu arkadaşım sizin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...