Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Warcraft

bLaQ

Öne çıkan mesajlar

oyuna yeni bi isim bile bulamamışlar gelde gerisini bekle. neyse en azından o zamana pingdi, lagdı sorun olmaz desem gerçekçi olmuş olurmuyum:-). Ama o zamana kadar alıcağı yeni çalışanlarla, teknolojiyle iyi bişeyler yapar bu zenginlikle blizzard. Darısı ttnete artık.

Sosyal ağlarda paylaş

Bağlantı kurtarırsa dehşet olur atmosfer bence, üzerine doğru gelen bi tip ss'i o, şahsen ben ne ağaca nede eve baktım :-) Herhalde ne oyun yapsalar adını warcraft koyucaklar artık. Adı warcraft oldumu kesin alıcak bikaç milyon kişi hazır çünkü. Hiçde gitmiyor bu isim bu oyuna bence.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-09-14 05:30 tarihinde, delaron yazmış:
Bağlantı kurtarırsa dehşet olur atmosfer bence, üzerine doğru gelen bi tip ss'i o, şahsen ben ne ağaca nede eve baktım :-) Herhalde ne oyun yapsalar adını warcraft koyucaklar artık. Adı warcraft oldumu kesin alıcak bikaç milyon kişi hazır çünkü. Hiçde gitmiyor bu isim bu oyuna bence.

Ehuhuh nie oyunun adına taktınız bilmiyorum. Ama atladığınız bişeyt var galiba oyun warcraft dünyasında geçiyor ve bence bu çok harika. Böyle bir durumda da Diablo koyacak hallerı yok herhalde...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-09-14 05:18 tarihinde, deviL yazmış:
hehe benim cizidigim agaclar evler bile daha duzgun o ss den.

hadi ya?

bence sen çöpten adamdan fazlasını çizemezsin.. :-p

genelde screen shotları ve game play moviesi gösterdiği üzere ilginç bir oyun olacak..

warcraft3 ün başarısına göre ondan bir süre sonra piyasaya sürülecek.. oyun uzerinde zaten 1 yıldır çalışılıyor dikkatinizi çekerim.. WC3 ün bittiği yerden (hemen hemen) başlayacak ve çok ilginç olacak..

en azından oyle gorunuyor :-p

bekleyelim gorelim..
Sosyal ağlarda paylaş

Grafik motoru Warcraft3 un devami olacak sanirim..sadece at mosfer yaratilacak ki bu da Tribes mantalitesi ile yapilmiş gorduğum kadari ile...Yani çok zor bi şey deil ama bug dı boktu püsürdü bence 30 yaş oncesi görmemiz zor :>

ya şu oyunlara 1 rail 1 roketlauncher koyun artık YETER YA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-09-14 11:59 tarihinde, Protoss yazmış:
said:
2001-09-14 05:18 tarihinde, deviL yazmış:
hehe benim cizidigim agaclar evler bile daha duzgun o ss den.

hadi ya?

bence sen çöpten adamdan fazlasını çizemezsin.. :-p

genelde screen shotları ve game play moviesi gösterdiği üzere ilginç bir oyun olacak..

warcraft3 ün başarısına göre ondan bir süre sonra piyasaya sürülecek.. oyun uzerinde zaten 1 yıldır çalışılıyor dikkatinizi çekerim.. WC3 ün bittiği yerden (hemen hemen) başlayacak ve çok ilginç olacak..

en azından oyle gorunuyor :-p

bekleyelim gorelim..

oyunlarda yamukluk bir yere kadar mesela cartoon adventure larda falan goze hos gelir boyle yamuk yumuk evler agaclar ama 3 boyutlu oyunlarda CIRKIN duruyor. bu arada emin ol copten adamdan cok daha fazlasini cizebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Buyrun en güzel wow resimleri
http://photobucket.com/albums/v434/OmeNTR/

Ama bir sorum olacak. Bu oyun beta olarak başladı ve arkadşaım oynuyor. Nereden indirebilirim acaba? Fileplanetten ve torrentten inmiyor yardım edebilecek var mı? Resimlere baktıktan sonra sizde indirmek isteyeceksiniz :)[signature][hline]Hayat Sizi Değiştirmesin
Siz Hayatı Değiştirin
Sosyal ağlarda paylaş

Blızzard babamı cıkartsa yıne oynarım bu kadar guzel bır sırketın bu kadar basarılı olması dogaldır[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Ennyn Durin Ultan Moria:Pedo mellon a minno.Im Narvi hain echant:Celebrimmo o Eregion teithnt i thiw hin...
Sosyal ağlarda paylaş

zaten iş sadece o ekiple falan bitseydi şimdi Guild Wars oyunu da çok büyük çıkış yapardı

hoş yine de gidişatı iyi gibi görünüyor oyunun ama mmo sınıfına tam anlamıyla girmediği için kıyaslamak mantıklı değil

bu biraz şeye benziyor, yıllar geçse de mercedes mercedestir, bi ton mühendisi gelir gider ama genel çizgi çok az değişir, o yüzden blizzard ismi bile tek başına bir çizgiyi ifade edebilecek geçmişe sahip olduğundan, ya da dragon aurası gibi bişey midir nedir artık, bu tip köklü firmalarda o çatı altına girenler o auradan etkilenip iyi işler çıkarıyor sanırım :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 15 Kasım 2004 11:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...