Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adı Uğur olan herkesin eğitimini üstleniyorum!

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

pembe yanaklı, fildişi kulelerinde ipek tuvalet mendilleri ile popolarını silen beyaz türkler tarafından saçma sapan şeyler yazılmış. keşke şu sözleri bu fırsattan faydalanmak için çocuğunun ismini memnuniyetle uğur yapan bir ailenin yanında söyleseniz de sizi güzelce kulak memesi kıvamına gelinceye kadar pataklasalar. züppeler sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

pembe yanaklı, fildişi kulelerinde ipek tuvalet mendilleri ile popolarını silen beyaz türkler tarafından saçma sapan şeyler yazılmış. keşke şu sözleri bu fırsattan faydalanmak için çocuğunun ismini memnuniyetle uğur yapan bir ailenin yanında söyleseniz de sizi güzelce kulak memesi kıvamına gelinceye kadar pataklasalar. züppeler sizi.

çocuğumu satarım diyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

chrome said:

çocuğumu satarım diyorsun

hayır. anlayışına osurayım senin ben.
sadece akli melekelerinizin yerinde olmadığını düşünüyorum.
sizin oyunuzun dağdaki çobanın oyundan daha değersiz olduğunu düşünüyorum.
ülkenin gerçeklerinden uzak olduğunuzu, objektifliğinizi yitirdiğinizi düşünüyorum.
ülkenin görmediğiniz yüzlerce yüzü olduğunu, daha olgunlaşmadığınızı düşünüyorum.
bunları görmüş olanların ise buna rağmen böyle düşünerek düpedüz ahmak olduğunu, sağduyudan uzak kişiler olduğunu düşünüyorum.
ve daha bir sürü hor gören şeyler düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bende sana osurayım arkadaş
ülkenin gerçeklerinden haberdar olduğumuz için böyle saçma reklamlara karşı laf söylüyoruz zaten, milletin fakirliğinden yararlanarak böyle saçma reklamlar yapan herife sorsak aynı senin gibi konuşur zaten ben halkı tanıyorum halkın yanındayım siz beyaz türklersiniz bilmezsiniz acıtasyonu çeker parasına para katar
Sosyal ağlarda paylaş

Sen rahat olduğun için "HERİF REKLAM YAPIYOR GÖRMÜYONUZ MU " diye bağırabiliyorsun ama herifin yaptığı reklamı hiç umursamayıp, verilen eğitime muhtaç olanlar da var.Umursamamaları bu arada bir tercih değil umursayacakları şeyler arasında alt sıralarda.Sende burdan bağır tabi vay göt sırf reklam için bla bla.Yapsın işte reklamın böylesi iyi en azından.Kapitalist düzene mi sallıyorsun bu adama mı ona da karar ver önce.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

off, gerizekalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...