Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Click

HotLine

Öne çıkan mesajlar

Herhangi bi konuya girmediği için ve en çok da buraası ziyaret edildiği için buraya açtım 10 saat sonra adminler silebilir.

Açıklama:
Bi arkadaşım burton için dizayn yapmış ve bir sonraki aşamaya girmesi için görüntülenme "view" sayısının artması gerekior. Rakiplerin spammerları olduğu için 20k larda gezen tipler var neyse önümüzde 10 saat var linke 1 kere tıklayıp üstüne kişisel sayfanızda sağda solda paylaşırsanız sevinirim 10 saati kaldı.

bahsi geçen link:

http://www.blankyouverymuch.com/burton/design/2253

Destek olup olmayan herkeze teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

haha yorumlar super gerci bende kimseye fikrini sormadim sadece destek istedim :) diger tasarimlarla kiyaslaninca tabiki haklisiniz imkansiz tasarimlar var yani maksat biraz yardim. sanirsam biraz spontane gelismis tasarimi o yuzden boyle dandik veya bilmiyorum ne kafayla yapti bende pek begenmedim yani :))
Sosyal ağlarda paylaş

soyle bi tasarim spammer dan deil de iyiiliginden mi 1. allah askina? bence most view deki cogu tasarim overrated. ve 50 60 clickli gayet basarili tasarimlar var onlarda underrated adamlarin belki boyle force u yok ztn bende arkadasimin boyle bi yarismada basari kazanmasini beklemiyorum maksat denemek. hersey tecrube :)
Sosyal ağlarda paylaş

aynen marty nin bahsettigini bende cok begendim kurt ve ayili. neyse zaten ole bi secenek olsa ben 2sinide almam abi :) ama bu bana arkadasima destek olmam icin engel teskil etmiyor. herkeze destegi icin tesekkur ederm soncuta icimizden birisinin boyle bi yarismada ilk 10a kalmasi guzel olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

HotLine said:

haha yorumlar super gerci bende kimseye fikrini sormadim sadece destek istedim :) diger tasarimlarla kiyaslaninca tabiki haklisiniz imkansiz tasarimlar var yani maksat biraz yardim. sanirsam biraz spontane gelismis tasarimi o yuzden boyle dandik veya bilmiyorum ne kafayla yapti bende pek begenmedim yani :))

e tamam madem kötüymüş zaten, kazanmasın neden kazanıyoki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...