Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk Degiliz - Ermenilerin, Rumlarin Ortak Cocuklariyiz

NoTwisT

Öne çıkan mesajlar

adam hiç göç olmadı mı diyo? anaddoluyo geldiğinde bu topraklarda kimler vardı? sen şimdi kalkıpta bu milettlerle hiç bi etkileşimin olmamış gibi davranamazzsın, trabzonun yarısı gizli rum ,adama soruyosun biliyo rum olduğunu ama diyemiyo neden? çünkü türkler kral gerisi tu kaka
Sosyal ağlarda paylaş

zaten tarihi tek yalan olan millet biz değiliz kimse üstüne alınmasın. herkez şanı yürüsün diye yazıyo kafasına göre, British Business in an Advanced English Language Focus diye bi ders alıyorum,hoca anlatıyo geçmişte okullarda bunlara tarih diye neler anlattıklarını,öğrettikleri şeyler bizimkilerden fena yalan dolan,ki yakın tarih bu.Gerçi bizim yakın tarih dersleride ortada
Sosyal ağlarda paylaş

Düşününce Türk olsan nolur, Kürt olsan nolur, Rum olsan ne olur bilmem ne olsan ne olur. Sanki biz bunu seçerek geldik dünyaya, geçmişinle övünmek, onu bir kimlik haline getirip ben şuyum demek bazen çok saçma geliyor bana. Hepimiz dünya insanıyız işte, bu topraklarda doğmayı seçmediğimize göre, bunda avunacak veya üzülecek bir durum yok. Kaldı ki bu topraklarda saf kan olmak diye birşey yok heralde, ama dediğim gibi ne önemi var ki senin dedenin ne olduğunun. Sen insan olmaya bak boşver gerisini. Herşeyi bir kimlik haline getirmeye bayılıyoruz. Sanki birininin diğerinden üstünlüğü varmış gibi. Aynı pokun farklısıyız işte. Sıfatsız birer insanız yani sfsfs. Bundan 100 yıl sonra kim olduğunu hatırlayan 1 tane insan olmayacak dünyada muhtemelen boşversene:)...
Sosyal ağlarda paylaş

olay nedir biliyor musunuz, adam ortada acik olmasi gereken gercekleri sanki yeni bir bilgiymis gibi acikladigi icin "hmm evet hakliymis lan" diyen adamlar olacak

yine salya sumuk ovgu dizecekler bu herife "ayy ne buyuk gazeteci, basbakana bile dikleniyor gerceklerin pesinde alayina gider yapiyor uff" seklinde. burada da vardi bi tane, sabah aksam bu herifi oven

tarih boyunca asya ile avrupa ortasinda kopru vazifesi gormus topraklarda yasayan halkin saf x, saf y irki olamayacagini anlamak cok zor olmamali
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...