Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5.1 Patch

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

wow.4fansites.de
sitesinden indirdim. Dosyaları dizine attım. Yine de 30mb kadar bir dl yaptı hızlıca ve sorunsuz açıldı oyun. Ama tabi addonların hepsi outofdate modda ve çok hata veriyorlar. Bir haftaya kadar hepsi yoluna girer umarım. Bir kezde client'ı crash oldu.

Onun dışında sadece DK ile bakabildim. :/
Sosyal ağlarda paylaş

patch note larda gözükmeyen nerflere sinir oldum. fury warrior un raging blow %215 ten %190 a indirilmesi. bt %100 den %90 a indirilmesi, arms spec tede ms ve overpower aynı şekilde nerflenmiş ve bunların hiç biri patch note ta gozukmuyor.

diğer gelen nerfleri hiç saymıyorum bile millet 200k chaos bolt la milleti gcd de indirirken, sayısını hatırlayamicam kadar cc ile milleti topa çeviren mage lerimiz varken adamlar avatarı nerflediler tek ranged silence i elimizden aldılar...

evet sinirliyim.!!!
Sosyal ağlarda paylaş

mageleri nerfliyceklerdi sözde , bildiğin tanrı oldular.

DK'ya koca patchte değişen tek satır değişiklik. mageli herhangi bir setup dkyı 3 saniye içinde alabiliyor , hala herhangi bi defensive bişey getirmiyor adamlar.

AMS aç , 5 saniye dayan , ams bitsin anında öl. alın size dk.

allahtan rbgler var da biraz oyundan keyif alabiliyorum pvpde , arena resmen rezillik şu anda.

hoş rbg setupları da yine oturdu. bu sezon 1 dk 1 sp 2 mage 2 warlock dışında yüksek rank yapmak hayal , tanrı gibi oyuncularınız yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

tek ranged cc'nizi elinizden mi aldilar? kusura bakma da oyundaki en mobil class olarak hala ranged'e dusuosan bi problem var demek.

sadece avatarı nerfleseler veya sadece gag order nerflense adil olurdu. ikisinin kombinasyonu op kesinlikle buna diyecek birşeyim yok. fakat şu anda warrior tam anlamıyla dummy oldu aynen cata zamanındaki gibi warriorlardan beklenenler çok komik yani bir kıyaslayın lutfen novadan cıkmak icin bize tavsiye edilenler shield switchle spell reflect at diyolar mage te zaten salak göre göre cast etcek ya veya banner atın ve bannerı secip safe guard atın novadan cıkarsınız.. hatta daha komigi avatar basın cıkmak icin falan %20 damage done ability trinket gibi kullanmak.. komik değilmi sizcede?

Neyse uzun lafın kısası tamamen ölü diyemem ama şu bir gerçekki mage, warlock gibi classların harcadığı eforun 3-4 katını harcayarak belki onların seviyesine ulaşabilirsiniz.

Son olarakta rogue lar konusunda hiç birşey diyemicem adamlar ciddi anlamda ezik durumdalar rogue gordugumde seviniyorum o derece free kill gibi birşey :P
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

glad:

damage nerfleri yazmiyordu patch notesta, eger hakkaten nerfledilerse dmglari kesinlikle haklisin biraz fazla olmus bence. Warriorlarin sadece avatar/gag order nerflenmesi gerekiyodu.

o olayı araştırıyodum bende. Çok sayıda insan benimle aynı hataya düşmüş. adamlar kasım başı hot fix vs. kaşla göz arasında nerflemişler zaten sadece tooltipleri update etmemişler bu yüzdende o hot fix i kaçıran bizler şu anda nerflendi sandık.

Yani olan çoktan olmuş :P

edit: gag order ve avatar nerfu aynı anda çok fazla gözümde. ikisinden birini nerflemeleri gerekiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

mageleri nerfliyceklerdi sözde , bildiğin tanrı oldular.

DK'ya koca patchte değişen tek satır değişiklik. mageli herhangi bir setup dkyı 3 saniye içinde alabiliyor , hala herhangi bi defensive bişey getirmiyor adamlar.

AMS aç , 5 saniye dayan , ams bitsin anında öl. alın size dk.

allahtan rbgler var da biraz oyundan keyif alabiliyorum pvpde , arena resmen rezillik şu anda.

hoş rbg setupları da yine oturdu. bu sezon 1 dk 1 sp 2 mage 2 warlock dışında yüksek rank yapmak hayal , tanrı gibi oyuncularınız yoksa.

mage e de nerf var. ring of frost cd 45 saniye oldu, deep artık4 saniye duruyo ve bomb 6 saniyede patlıyo.

fakat warrior nerf sayesinde mage gene de bufflandı hahaha.

warrior nerf kesinlikle yerinde bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

expansion bitene kadar düzeltirler herhalde pvpyi bu hızla

Fixten 2 ay sonra da expansion çıkar yine alaşağı olur herşey.

warriorlar hala op , mageler hala op , hunterlar normale döndü.

çok basit mesela ; strangulate'in rune costunu kaldırıp 1 dakikaya indir , icebound fortitude'un rune costunu kaldır DKyı düzeltmiş olucaksın. h

ani daha bi sürü şey de değişebilir , ama en azından bunları ver yani. rogue mage geliyor , blanket silence + stun , %0 defensive ile dayanabilirsen dayan , trinket basıyosun bi daha silence , ams açamıyosun. hop öldün.
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer classların da nerflenmesi ve halihazırda zaten fazla zayıf olanların düzeltilmemesi nedeniyle mage nerf'ü az bile kaldı. Eskisinden kötü oldu ama yine en tepede kaldı. Warrior nerf gayet yerinde, oynamayı bilen hala iş yapıyor, sırf class OP olduğu için kazanan no-brainer'lar sıkıntı yaşıyor benim gördüğüm.

DK'da bufflanacak bir durum yok, acil düzeltilmesi gereken classlar varken "sakız bulup nanelisini istemek" oluyor, açgözlülük oluyor o. "Bir patch dönemi de biz OP olalım" mantığıyla değil de "herkes dengeli olsa keşke" diye düşünmek lazım, bencil olacaklar da denge menge diye ağlamasın bari, tutarsız oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...