Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklediğiniz Felaket Hangisi?

BramStoker

Öne çıkan mesajlar

ben şöyle devam edeyim:

fantazim yok benim.
yer yok. olanı biteni yeterince fantastik bulduğum için kutum dolu.

şıklar üstünden gidecek olursam zombie şıkkı her türlü virüs şıkkını kapsar, eğer bir virüs tüm canlı hayatı yok etmez ise.
ama her ikisi için de henüz vakit var.

asteroid ve planetoid şıkları ise;
ebat farkından farklı isim almış olmakla beraber hiç belli olmaz sonuçta uzay bu.

WWIII ve nuclear ise her an kapıda olabilir bence.

buzul çağını göremicem ben zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

once devasa gunes patlamalari olacak, dunyanin butun uydulari ve buyuk teleskoplari kizaracak. bu yuzden uzayda tamamen kor olacagiz ve hizla yaklasan planet x'i goremeyecegiz. planet x tam dunyaya carpacakken gizemli bir gucle duracak, bir de bakacagiz ki uzerinde uzaylilar yasiyormus, bize yardim etmeye gelmisler. uzaylilar beyaz sarayin bahcesine inecek, tam obamayla el sikisacakken robotlar saldiracak. saldiriyi yanlis anlayan uzaylilar bize savas ilan edecekler. hem uzaylilar hem de robotlarla savasmak zorunda kalan insanlar tam savasi kaybetmek uzereyken eldeki butun ICBMleri atesleyecek. uzaylilar ve robotlar yenilecek ancak dunya post-apoc donemine girecek. butun medeniyet cokecek, bunun ustune bir de normal virusler radyasyon yuzunden mutasyon gecirecek ve kuduz virusu insanlari zombiye donusturmeye baslayacak.

bundan sonra radyoaktif yikintilarla dolu dunya uzerinde kalan avuc insan; hem uzaylilara, hem robotlara hem de zombilere karsi yasam mucadelesi verecek.

1000 sene sonra dunya uzerinde ki butun kaynaklar tukenmis, savasan butun taraflar yokolmus olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

virüs senaryolarını uzaklarda aramayın.

küçüklüğümde kanser demek ciddi ve ender karşılaşılan birşeydi. filmlerde duyardık. şimdi ise sürekli falancanın kaynı, bilmemkimin, komşusu, şunun kardeşi kanser oldu diye duyuyorum. leş bi hayat yaşıyoruz işte. yediğimiz, içtiğimiz, soluduğumuz hava pislik içinde.

teknolojide bilimde gelişiyoruz ama bunu santim hassasiyetiyle hedefi vuran bombalar olarak kullanıyoruz. içimizdeki ilkel hayvansı dürtülerimizi bilemek için teknoloji geliştiriyoruz resmen. predator gibiyiz işte.

yaşadığımız dünya post-apo bir dünyadan çok farklı değil artık hatta ta kendisi. yemek bulamadığı için açlıktan ölenlermi dersin, salgın hastalıklar mı dersin, petrol için savaşlar mı dersin, sömürü mü, tecavüz, hırsızlık, cinayetler mi dersin..

ben gökten kurum yağan bir şehirde yaşıyorum mesela. hava kirliliğinden sokakta yürürken gözlerim yanıyor. artık musluklardan su içemiyoruz. bunu da benimsedik 20-30 sene evvel suya para vereni fıkra konusu yaparlardı kesin.

o yüzden felaket dediğin şey yaşandı zaten. sanayi devrimiydi o.
Sosyal ağlarda paylaş

Leopar said:

once devasa gunes patlamalari olacak, dunyanin butun uydulari ve buyuk teleskoplari kizaracak. bu yuzden uzayda tamamen kor olacagiz ve hizla yaklasan planet x'i goremeyecegiz. planet x tam dunyaya carpacakken gizemli bir gucle duracak, bir de bakacagiz ki uzerinde uzaylilar yasiyormus, bize yardim etmeye gelmisler. uzaylilar beyaz sarayin bahcesine inecek, tam obamayla el sikisacakken robotlar saldiracak. saldiriyi yanlis anlayan uzaylilar bize savas ilan edecekler. hem uzaylilar hem de robotlarla savasmak zorunda kalan insanlar tam savasi kaybetmek uzereyken eldeki butun ICBMleri atesleyecek. uzaylilar ve robotlar yenilecek ancak dunya post-apoc donemine girecek. butun medeniyet cokecek, bunun ustune bir de normal virusler radyasyon yuzunden mutasyon gecirecek ve kuduz virusu insanlari zombiye donusturmeye baslayacak.

bundan sonra radyoaktif yikintilarla dolu dunya uzerinde kalan avuc insan; hem uzaylilara, hem robotlara hem de zombilere karsi yasam mucadelesi verecek.

1000 sene sonra dunya uzerinde ki butun kaynaklar tukenmis, savasan butun taraflar yokolmus olacak.

oha pc'ye geliyo mu bu oyun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...