Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cok canim sıkıldı Cokkkk!!!!

Mina

Öne çıkan mesajlar

Yaw ne diyim ben bu olaya yafff.. soyle keyifle oyun oynicaktik saolsun buyuklerimiz bilmem nerdeki kablolar kopmus ve sanirim 3-4 gun kadar gelmigi soyleniyor.......Cookkk canim sıkılıyor cooookkkkk..........![hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
40 infiltrator.... yeter sanirim......................! :P
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsi telekomun sucu .. millet mahlle kavgasina hazirlaniyor... niye telekom yuzunden .. giremiyorlar oyuna sinirleniyorlar beklemekten... sonra forumlara eski defterlere donuyor millet....[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
Sosyal ağlarda paylaş

Len minaa senin dersin fln yokmu git okuluna gir dersine, finaller fln gelmedimi git ders çalış.. işin ne hala oyun oyun :) yine cafe kuşu olmuşun öle diyolar :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Ulem sisko finaller onumuzdeki hafta basliyor....aslinda iyi oldu bir nevi uzak da duruyorum oyundan..... Bir ara zahmet ette Ankara 'ya gel halimi gor tobe tobe :P sen orda calisma bahanesine her aksam baska barda iciyormussun ...... O GOBEGİ kucultte gel SİSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!![hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
Sosyal ağlarda paylaş

Az once Zegna .. telefon acti Berk aksam otobusu ile İstanbul'a gidiyorum diye uhuh ne yazukku Arkidise eslik edemedumm yoksa beraber icerdik o biralari ayucuk.!!!

Ama ahım var onumuzdeki hafta sonu gelicem ama hem kiz memleketine gidiyor hem bosum ....[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
Sosyal ağlarda paylaş

Yaff Arda bekle hafta sonu orda ne Bodrum'u yafff.Sıkıldık biz burda .....!!!!![hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel

[Bu mesaj Mina tarafından 26 May 2003 23:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oski party nasıl gitti Elif orda mıydı ? :P bu arada meraklanma biz yazın Ankara'dayızzz!!!!!!! Yaz okulları sag olsun :P[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
Sosyal ağlarda paylaş

Zuhaha mina'nın evinde mikrop kaparsın la, son gördüğümde 5 ay önce yapılmış makarnalar tencere içinde dans ediyodu canlanmış.. 2 ay öncesinden kalma bir dilim pasta fln gördüm kakao'lu sanmıştım meğer 2 ay bekleyince rengi o hale gelmiş :P[hline]
Baban zengin değilse bu senin suçun değildir ama kayınpeder'in fakirse, bak işte bu senin suçundur !!
( Ünlü zenginlerimizden birisi demiş / yorumsuz.. )

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...