Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Fenerbahçe

micha

Öne çıkan mesajlar

Dela diyorum hep boyle ..
alan yetkilisi diye bir sey diyemiyoruz nerde fener kotu durumda oluyor veya diger topiclerde besiktas ve galatasaray icin guzel soszler oluyor arada bir kac tane taskın girdigi icin topic kitleniyor
hep boyle heppp[signature][hline]To be or not to be
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 31 Ekim 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
serhatın pozisyonunun başını bilmiyorum, yorum yapmıyorum da, orada sergen emre serhatı ittiler, serhat onları itemedi küçük çocuk, hoydonk geldi önlerine geçti sergen de itemedi hoydonku.

e bu ne abi mahalle kavgası mı anlatıyorsun ? sonra sergen adam topladı 10 kişiyle taşlı sopalı kavga ettiler pvh ile lol :p[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
lord_elvyn, 14 Ekim 2004 20:24 tarihinde demiş ki:
ya bu adam ne zaman banlanacak?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 31 Ekim 2004 00:12 tarihinde demiş ki:
fizban bosuna yorma kendini...
Besiktas'a yenilen sayılı takımlar arasina girdik buda bir basaridir..

sende turk bayragı var demek fenerı baska bı mılletten sayıyosun. way[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephinx, 31 Ekim 2004 00:17 tarihinde demiş ki:
said:
Naa, 31 Ekim 2004 00:12 tarihinde demiş ki:
fizban bosuna yorma kendini...
Besiktas'a yenilen sayılı takımlar arasina girdik buda bir basaridir..

sende turk bayragı var demek fenerı baska bı mılletten sayıyosun. way

Heheheh ancak bukadar saçma bi laf edilebilirdi. Laf olsun torba dolsun..[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw bu febelilerin hiçbiri Lig tv yayınını takip etmedi galiba;
Fener'in ilk 45 dk isabetli orta sayısı:0
Fener'in 90 dk da kaleyi bulan şutu: 1

mağlubiyeti kartlara felan bağlamayın, o işten en çok biz çektik...

11 e 11 olsaydık da.... ah ulan....[signature][hline]Hell on Wheels - Motorcyclemania
Sosyal ağlarda paylaş

abi en guzel pankartları soyliyim.
kocaman turkiye cumhuriyeti diye pankart acıldı ki burada verilen msg belli fb cum. diyenlere...
Bir tanede kız isareti olarak fener erkek isareti oalrak da besiktas pankartı acıldı superdi.
Kocaman besiktas formasınıda yeni acıkta tasıdık.Harikaydi atmosfer[signature][hline]To be or not to be
Sosyal ağlarda paylaş

LoL.
Adam kendini resmen kaleci sanıp atlamış topa. Ramazan'ın yerini alabilir bir sonraki maçta. Hala nası 11 kişi kalcaksınız =)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 31 Ekim 2004 00:19 tarihinde demiş ki:
tribünde teror estiren emniyet. sağdan soldan okuduğum kadarıyla biber gazı sıkılınca herkes kaçmaya başlamış ve o arada kargaşada olaylar çıkmış

Biber gazını keyfe keder atmamışlardır heralde. Yok bu kapalının kadrosunu tasfiye etsinler kesin olarak bilmediğim için çarşı diyemiyorum ama onlar sanırım dimi?[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

abi biber gazından bahsediyoruz burda :) çözüm bu mudur yani? bence biber gazı tamamen kaldırılmalı. emniyetin kullanmasına yasaklanmalı yani. hele hele stadyum gibi insanların birbirini ezebileceği biryerde. bibergazı yedin mi 10-15dk zor nefes alırsın yani yuh inanılamz birşey.

kavga olur alırsın yaka paça götürürsün.

aynısı oldu ankarada ben de tam oratsındaydım hatta kavganın euheh. polisler allah allah diye girdi coplarla(bu bile hayvanlık rastgele birini seçip gömüolar suçlu ya da suçsuz) sonra seçtiler bikaç kurban götürdüler
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olarak macda kirmizi kart + penaltinin geldigi dakikaya kadar mac dengeli gitti.
del bosque gene yenilmeyeni kovmazlar taktigi ile tek yarici topcusunu cikarip defansa agirligini verdi
bakti dakka 80 fener duruldu is yapamadi ibrahim akinla son dakikalarda bisiler yapma umidiyle soktu

su macta ilk defa fenerin tum oyuncularini gorme firsatim oldu. fenerbahcenin kadrosundaki oyuncular galatasaraydan daha iyi. gidisatin iki sorunu var.

bir serhat tuncay alex, bir iki pozisyon yaratip siliniyorlar, hic devamli hirsli bir sekilde kosturan adma yok

iki fenerin defansi inanilmaz agir hantal adamlarla dolu. bir kere deniz bir top surdu bi adam omuzlayip o kadar. baska cakili civi gibi degilde, m sonsuz yani. cok agir kaliyorlar.

sonuc olarak baglarsak
bu sene sampyion gs[signature][hline]café del mar´dan carte blanche´ye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 31 Ekim 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
dela hakemi sergen de itti orda, ehue gaza getirmeye çalışıyon milleti de abartma :)

micha; öyle seviyesizsin ki sana cevap vermeyecem bi daha. hatta kanıtlayabilsem fortinbras olduğunu söyleyecem.

arkadaşım bak fortinbras benim bir gün bir gaza geldim biraz atıştık biraz benim diğer konulardaki postlarımı da oku görürsün seviyesiz bir kişi olmadığımı hala o gün için hayıflanıyorsan bana özür dilerim oldu mu?

maçı da caddebostanda fenerlilerle iç içe izledim gayet güzel ortamdı bizim gollerde biz sevindik onların golünde onlar sevindi maç bitti güle oynaya gittik yolumuza... maçta da 10 kişi kalana kadar iyiydik ondan sonra fener bastırdı ama dayandık sonuçta maçı aldık mutluyum yani beşiktaşlıyım söyleyeceklerim de bu kadar...[signature][hline]Can't touch this...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya de get kavga etmek için maça gidiyolar içine zıçıp bırakıyolar dahada çıkıp savunma yapıyosun sussun mussun ne susyim trabzonda yapıldığında aynı şey hepiniz kıyameti koparıyodunuz kendi başınıza gelince normal bişeymiş gibi göstermeye çalışmayın şunu tribünde olay çıkaran oraya ailesiyle gelmiş insanları zor durumda bırakan hangi takımın taraftarıysa allah belasını versin. Taraftarı değil teröristi demek daha doğru. Biber gazı atmışlarsa çözüm bu değildir tabiki ama biz bjk taraftarlarının tekme tokat döwdükleri adamıda gördük sedyelerde yatanlarıda gördük demogoji yapmayın çıkıp!

[Bu mesaj Vodan tarafından 31 Ekim 2004 00:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@vodan arkadasım biz senin taraftarın hakkında yorum yapmıyoruz+ orada donenleri bilmeden konusma polis olsun sizin fenerli 1600 kisilik grup olsun etmedigi laf yok boru islık her sekidle susturduk.fenerli arkadaslar 1600 kisi kestik sesinizi dedi.Dusun artık nasıl kıskırtıldıgımızı.[signature][hline]To be or not to be
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...