Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soyle AirMecs tadinda bi mmo ?

di

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Boyle bi oyun acligim var ama ekran karti eksikliginden gideremiyorum. WoW falan oynayamiyorum zira hic mi hic sarmiyor. Fantasy based MMO'lar da ayni sekil. Star Trek indirimdemyis ona baktim, o da cekmedi.

AirMecs oynadim free 2 play diye ama ayni seyleri yapmak bayik onda da. Boyle AirMecs tadinda bi mmo var midir acep ? Ya da ne tavsiye edersiniz su aralar ?

War Z ilgimi cekti ama game play video'larinda 24/7 alanda kosturmaktan baska bi olay goremedim genel olarak.

Bi yardim hacilar.
Sosyal ağlarda paylaş

second life oyna abi. programcısın, küçük küçük scriptler yapmana izin veriyor oyun. hele minecraft seviyorsan bundan da zevk alırsın. kendi binanı dikebiliyorsun, mağaza açabiliyorsun, kendi kıyafetlerini tasarlayabiliyorsun, hazır mağazalardan kıyafet felan satın alabiliyorsun. hani böyle customization'a dayalı bir oyun çok absürt geliyor olabilir, ama apb oynarken kıyafetlerimi istediğim gibi giyebilmenin ne kadar zevkli bi olay olduğunu daha iyi farkettim.

airmech benzeri olarak space combat istiyorsan dark orbit, battlestar galactica online, moon breakers, black prophecy'e bakabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...