Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

askerlik

Rerore

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

goldbären said:

şempanze? dostum evrim teorisine inandığını söyleme

"inanmak" kelimesi bilmek ya da öğrenmek için emek göstermekten kaçan insanların cahilliğin içine sığınma eylemi olarak nitelendiriyorum . Dolayısıyla inandığım birşey yok.

haşa, binlerce yıldır büyüklerimiz bir birikim koymuş ortaya bunu bize öğretiyor. buna inanmak bilgisizlik mi oluyor lütfen cevaplar mısın ???,
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

goldbären said:

"inanmak" kelimesi bilmek ya da öğrenmek için emek göstermekten kaçan insanların cahilliğin içine sığınma eylemi olarak nitelendiriyorum . Dolayısıyla inandığım birşey yok.

korkuya inanıyorsun işte.

kölesi olmuşsun abi.

süslü laflar falan ama kazıyınca altından "uuu ellerim titriyo valla" çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Noyzura said:

goldbären said:

haşa, binlerce yıldır büyüklerimiz bir birikim koymuş ortaya bunu bize öğretiyor. buna inanmak bilgisizlik mi oluyor lütfen cevaplar mısın ???,

öğrenip bilmek ile sözüm ona "bilenlerin" söylediklerine inanmak ayrı şeyler . bu büyüklerimiz dediğin adnan oktar falan mı bu esnada ? =)
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

öğrenip bilmek ile sözüm ona "bilenlerin" söylediklerine inanmak ayrı şeyler . bu büyüklerimiz dediğin adnan oktar falan mı bu esnada ? =)

çok şükür bize yol gösterecek aydınaltacak insanlar var. sana öğretilen her şeyi kendin mi kanıtlıyorsun. ilk okulda fizik dersi aldığında oturup bütün kanunları deney yaparak kendin çıkardın mı. dünyada mülyanlarca müslüman varken bu inanmak değil bilmektir. şüphecilik komünistlerin, laikistlerin ve ataistlerin yegane silahıdır ve bu kötü bir şey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...