Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kola vs. meyve suyu

Rerore

Öne çıkan mesajlar

coca cola israile yardım yaptığı için aynı firmanın meyve sularını içmeyi tercih ediyorum
yalnız şimdi bu meyve sularında hep çürük meyvelerin kullanıldığını düşünüyorum
yani çöpe atarken bile iğrediğimiz çürük şeyler

doğru mu düşünüyorum

ayran mı içmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

sene 2012 olmuş şekerli meyve suları mı yoksa kola mı diye soruluyor. az ağız tadı edinin ya...

böyle leş şeyler tüketeceğinize su için çok daha iyi. taze meyve sıkıp içenlere lafım yok.

edit: hg. kafana inen çekici eleştirmemiz işe yaramamış olsa da seni aramızda görmek güzel rörörö
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

coca cola israile yardım yaptığı için aynı firmanın meyve sularını içmeyi tercih ediyorum
yalnız şimdi bu meyve sularında hep çürük meyvelerin kullanıldığını düşünüyorum
yani çöpe atarken bile iğrediğimiz çürük şeyler

doğru mu düşünüyorum

ayran mı içmek lazım

le cola ya da pepsi iç
Sosyal ağlarda paylaş

Kola içmeyi 5-6 yıl önce bıraktım. İlk başta ice-tea içerek alıştırdım.

O da gene çokta sağlıklı bir şey olmadığından şu anda soda içiyorum soğuk bir şey içmek istediğimde.

Çok sağlıklı hissediyorum, günde 2 saat uyku yetiyor 8 defa 15 dakikalık uykular şeklinde, matematik konusunda çok iyileştim, pi sayısının 10.000 basamağını kafamdan hesaplayabiliyorum, aynı zamanda kolayı bırakma hikayemi anlattığım ortamlarda kızlar numarasını veriyor, çünkü performansımın arttığını biliyorlar.

Bence sizde kolayı bırakmalısınız arkadaşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

O da gene çokta sağlıklı bir şey olmadığından şu anda soda içiyorum soğuk bir şey içmek istediğimde.

Çok sağlıklı hissediyorum, günde 2 saat uyku yetiyor 8 defa 15 dakikalık uykular şeklinde, matematik konusunda çok iyileştim, pi sayısının 10.000 basamağını kafamdan hesaplayabiliyorum, aynı zamanda kolayı bırakma hikayemi anlattığım ortamlarda kızlar numarasını veriyor, çünkü performansımın arttığını biliyorlar.

(tu)
şahsen iki haftadır kola içmiyorum 300 kadınla beraber oldum şimdiden
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

denedim %100 çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...