Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şemdin Sakık gizli tanık çıktı

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

http://www.cnnturk.com/2012/turkiye/11/06/semdin.sakik.gizli.tanik.cikti/683398.0/index.html

Bu komediye ne diyorsunuz arkadaşlar?
Asker katili Şemdin Sakık; kendisini yakalayan askerler ve kendisi ile ilgili düşünceleri herkesçe bilinen sivil kişiler aleyhinde; adına Eergenekon denen davada tanıklık yaptı. Yav hangi hukukta var katilin kendisini yakalayan polis aleyhinde tanıklığına başvurulduğu? Bu durum hadi benim gibileri geçin de şu akepe'yi destekleyen insanlar da bir vicdan azabı, vicdan sızlaması yaratmıyor mu? Vallahi merak ediyorum, mümkün olduğu kadar benimle hiç anlaşamayan, karşıt düşüncede olan ve hatta mümkünse akepeli olan arkadaşların görüşlerini merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yav o konu başlığı ayrı, orada olay genel olarak tartışılmış. ben burada başka bir şeyi tartışmak istiyorum. benim bu konuda ne düşündüğümü herkes tahmin edebilir,başka arkadaşların düşünceleri de malum ama ben özellikle hükümete sempati duyan arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

yav o konu başlığı ayrı, orada olay genel olarak tartışılmış. ben burada başka bir şeyi tartışmak istiyorum. benim bu konuda ne düşündüğümü herkes tahmin edebilir,başka arkadaşların düşünceleri de malum ama ben özellikle hükümete sempati duyan arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum.

tamam aynı başlık altında sorunu sorabilirsin. İkinci bir başlığa ne gerek var ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...