Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

DeathLord said:

0ne said:

bristle kasınca çok can sıkıcı oluyo ya, 2 tarasq 1 assault crusias, sonra dön sırtını çeşmeye gelsin killer..

Bi de off 2 hot ne. Birinin yerine halberd yap da biseye benzesin hero.

hon cikinca dotadan koptugum icin o sure zarfinda dotada cikan hero ve itemlerden uzak kaldim. yeni itemlerden ziyade onceligi eskilere veriyorum. 2 hot > 1 hot 1 halberd bana gore.
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi dota bilmiyorsun matematiğin de mi yok?
Hot : 40 STR 300 HP
Halberd : 20 STR %25 evasion.

2x HOT = 80 STR 600 HP
Hot+Halb. = 60 STR 300 HP %25 evasion

fark 20 str 300 hp.

zaten heroda 2k can olduğunu bile varsaysan 500 hp fazlan varmış gibi düşünebilirsin %25 evasionla. Ki bu itemlere sahip 20 lvl bb'de en az 3.5k hp olur.
Sosyal ağlarda paylaş

win streak yakaladıysan 1 maç yükseklerle sokuyor özellikle çok beklediysen işte. Yenersen çok kısa sürede kendi ratingine ulaşabilmen için öyle bi sistemi var.

Bu arada iyi carry oynayanın kazandığı oyunlardan iyi supportun kazandırdığı seviyeye geçti bütün hesaplarım an itibariyle artık huzurla support oynayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Hadi dota bilmiyorsun matematiğin de mi yok?
Hot : 40 STR 300 HP
Halberd : 20 STR %25 evasion.

2x HOT = 80 STR 600 HP
Hot+Halb. = 60 STR 300 HP %25 evasion

fark 20 str 300 hp.

zaten heroda 2k can olduğunu bile varsaysan 500 hp fazlan varmış gibi düşünebilirsin %25 evasionla. Ki bu itemlere sahip 20 lvl bb'de en az 3.5k hp olur.
4

iyide bristle bane de evasion istemiyosun ki
ne kadar cok vururlarsa o kadar cok spine proclayan hero
ne kadar cok spine o kadar cok aoe dmg
Sosyal ağlarda paylaş

Hero immortal değil, ölebiliyor ölmesini istemiyoruz. Dmg'ler de cap var biyerden sonra aynı dmgi koyuyor her defasında e zaten mass combatta istemediğin kadar dmg/hit alıyorsun patlamak için arada misslemek seni daha fazla hayatta tutar.

Eskisi gibi değil sadece koşarak combat alamazsın bristle ile vurman da lazım.

Ha tek proje havuza domalmaksa tamam 5 hot yapın ama o zaman da assault saçma havuz chaos dmg vuruyor çünkü niye assault yapıp daha az dmg yiyorsunuz?

Neyse 2 hot yanlış item tercihi artık, eskiden 1-2 heroya gideri vardı yeni itemlerle bakınca 2. hot gereksizlik abidesi.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Dark_Soul said:

lol 14-1 oynadıgım oyunda,karsı team bana report basmıs,18 saat ceza almışım,böyle bir mallık yok.Daha da oynamam.

o kadar küfür eder dalga geçersen rakip takımla raporlarlar text abusedan ne var ki :D

All chatten bir kelime bile yazmadim.Takimdakiler paso gj diyip durdu oyun boyu,hatta friende ekleyip mac atariz sonra beraber dediler.Ilginc yani,kendi takimimdan report yedigimi zannetmiyorum.Sadece karsi takimdan report yiyip ceza aliniyorsa sittinsene oynamam daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...