Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

kick-surrender falan bunlar olmazsa olmaz şeyler artık.

ben grief çekmek zorundamıyım 50 dakika lan. dallamanın birinin zamanı bol diye.

şu hero screen çıktı daha load bitti 4 keri aldı BİRİNCİ SANİYE.
6 accountum falan var hepsi low prio şu anda. çünkü ben onu çekmeyeceğim yani. giriyosun adam HABERSİZ. alakası yok oyunla. feedliyo feedliyo leave'de vermiyo geziyo arada bir creep kesiyor 20 dakka boyunca. karşı tarafta bitirmiyor. böööle bekle.

sonra sikmişim diyip çıkınca noldu? low prio. a game of russians
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar korkunç hataları yapmaya nasıl devam edebiliyor valve?

ya ayır işte rusları. koy concede+kick bitti gitti ya.
bütün dünya aynı şeyi söylüyor bu neyin kibri bir oyun yapımcısı olarak ben anlam veremiyorum gerçekten.

ya çok oynayasım geliyo dota mota bu sebepler yüzünden 2 ay bir böel 1 hafta oynayıp tekrar lole falan dönüyorum. bu nedir ya
Sosyal ağlarda paylaş

O adamlar yine base e afk çekiyor değişen bişey yok.
Oynamak istemeyen adama oynatamazsın oyunu.
Benim 4 tane accountum var sıkılınca çıkıp diğeriyle giriyorum.
Biri 2 nisan 1973 de 2 baraka verdikten sonra oyun çevirdi diye karşı tarafın fountain farmını çekemem.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hadi o öle. ya KICK ver bari ya kick. bu adam oyundan gitsin ben 4 kişi kazanırım o oyunu yeterki zarar vermesin mk. yok oda yok. surrenderda yok.

milletin keyfi böööle bekle. ya şey falan gelmesi lazım mesela 2 tane carry alındı. üçüncü keriyi seçti adam alamaması lazım. voting çıkmalı takımda. diğerleri onaylarda o herif üçüncü keriyi falan alabilmeli.

her oyun 4 keri. inanılmaz bir şekilde ama karşımdaki takımlar muhteşem pickler hep. akıl alır gibi dğeil
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...