Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nfs underground 2 (demo)

Jaan

Öne çıkan mesajlar

ya baran oynar normal
ama onun ekran kartının kaldırdığı full detail de yaklaşık 7 8 özellik zaten hiç açık bile değil[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

Cruise olan bi oyunda hasar da olmaliydi bence. (Kimse oynayamazdi diyen arkadasa Colin McRae'yi nasil oynuyor diyorum, motion blur'u kisarsin reflection'i bolersin yaparsin bisiler.) Hadi hasar almayi gectim, bu kadar arcade olmamaliydi bence. Duvarlardan sekip, ordan oraya ucup ayni hizda gidebilmek sacma geliyor bana.

Bilmiyorum ben cok Live for Speed, Colin McRae oynadigim icin bu tarz araba yarislarindan hoslanmaz oldum belki de ama arcade istiosam gider RiverRaid oynarim. Azicik gercekcilik fena olmazdi. For christ's sake, drift edince nitro'nuz doluyor ya. Yuh. Ayrica niye cockpit cam yok hala?

Guzel yanlari var ama, bu kadar kotuledikten sonra gear shift'lerin harika oldugunu soyleyebilirim. Motion blur'un de suyunu cikartmislar, guzel olmus.[signature][hline]bayat ekmek.

[Bu mesaj bayat tarafından 02 Kasım 2004 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirplaya-, 02 Kasım 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
Bende ekran kapkara cildirdim :) sadece arabanin farlari ve direklerin isiklari yaniyor

ekran kartının son driverını yükle
yapamıosan light glow u kapat oluo

[Bu mesaj ReD_DoG tarafından 02 Kasım 2004 21:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 31 Ekim 2004 13:59 tarihinde demiş ki:
geforce4mx le full detay oynayabiliyorum herşeyi açtım banamısın demedi hehe
arkaplanda çalışan programları falan kapatıp deneyin

said:
Naa, 31 Ekim 2004 14:07 tarihinde demiş ki:
geforce4mx ile full deteailmi
eminmisin?

konuşan eagleeye (a.k.a. dallama paladin) ise hiçbirşeyden emin olmuyacaksın.

gördük senin doom 3 oynadığın makineyi oyunda 10-20 fps alırsın, çok hızlı oynuyorum dersin...

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 02 Kasım 2004 23:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyundaki bu serbest dolaşma online oynanabilio mu? çok güzel olurdu online öle bişi olsa..[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler simdi benim ekran kartım fx 5700 ldi 256mb 8x agp desteyi var fakat boardım desteklemior yanı 4x max desteklior işlemci celeron 1.7 ve 512 ddr ram 80 gb harddisk 40x de cd rom desek neyse sımdı bu oyunun bende kasması acaba normalmı? yakında p4 motherboard ve 3.0 işlemci + 512 ramn daha alcam ddr fakat suanda bende oyun kasior hic kasmaması lazım yanı nfsu 1 kasior 2 yi daha oynamadım emınım kı o da kasıcak acaba bböle bi makınada kasmaması lazım yanı bı yanlıslıkmı var?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirplaya-, 02 Kasım 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
Bende ekran kapkara cildirdim :) sadece arabanin farlari ve direklerin isiklari yaniyor

antialias açıksa kapat .. demonun antialias la bir sorunu var sanırım.[signature][hline]sadece ölüm ...
anlam bulur gözlerinde ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...