Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spor salonu tavsiye

Red

Öne çıkan mesajlar

şu sıralar bakınıyorum.anadolu yakası olursa daha iyi tabi.

herbi boku olan spor salonlarından arıyorum.yüzme ıvır zıvır geniş çaplı geyikleri olsun.kullancagımdan değil ama olsun.fiyat olarak farketmez

ben bi hillside biliyorum bu yakada. o tarz.başka var mı?.bb hocaları da iyi olan tabi.al gardaş protein tozu demeyen işi bilen dayılar olursa iyi.

düzenli olarak gidicem.kalite arıyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
İstinye Hillside ya da Kanyon Mac'le ilgili bilgisi olan var mi? Benim icin daha cok onemli olan spinning dersleri saglam mi? Bir de mevcut barbell ler ne durumda (ben haliyle miniklerden kullanmayi tercih ediyorum, ama su anki salonumda olmadigi icin buyukleri de kullaniyorum ister istemez).

Ayni ciasrlarda daha iyi oldugunu dusundunuz salonlar varsa onlara da gidip bakayim.
Sosyal ağlarda paylaş

pardon ya, ben bunu boyle 20 kusur sayfalik thread sanmistim okumadim o yuzden hahahah.

Ben su an Caddebostan Kultur Merkezi'ndeki Powerfull'a uyeyim (evet' iki l ile) ve cok memnunum. Hatta tasindigim icin artik muhtemelen gidemeyecegim ve bayagi mutsuzum. Cok kisa sure once yeni antrenorler aldilar ise, ama eski kadro (erkek oldugunu varsayarak) senin daha cok isine gelecektir. Genelde crossfit odaklilar, ama farkli program istersen onu da yazarlar. Yeme, icme vs. konularinda da danisabilecegin tipler ve cok kafalar. Ilgilenir misin bilmem, ama bir suru abidik gubidik ders var.

Ha pek ucuz degil, ama Hillside'la arasinda bayagi bir fark vardir diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

NeoStyle said:

sdeceokuyangenç said:

valla ben ankarada gidiorm şuan ama. abim caddebostan kültür merkezinde bi yere gidiyodu öyle diye biliorm emin diilm. tabi bu 3-5 sene öncesi. united clubsa gidiorm istanbulda da şubesi var güzel burdaki şubesi

ankarada nereyi önerirsin

united clubs basarili bayagi
10dakika once ordan geldim
Sosyal ağlarda paylaş

NeoStyle said:

sdeceokuyangenç said:

valla ben ankarada gidiorm şuan ama. abim caddebostan kültür merkezinde bi yere gidiyodu öyle diye biliorm emin diilm. tabi bu 3-5 sene öncesi. united clubsa gidiorm istanbulda da şubesi var güzel burdaki şubesi

ankarada nereyi önerirsin

United clubstan memnunum ben temizliği falan güzel ben öğlenleri gidiorm pek kalabalık olmuyo en azından sıra beklemiosun hiç bi şekilde akşam gitmedim nasıl bilmiyorum. herkes kendi halinde en sevdiğim yanı o. bi dezavantajı biraz küçük bi alan ama sıkıntı olmuyo.

Sports internationalın tesisini çok beğendim ama ne koparırsam kardır mantığındalar. aynı üyeliğe bi kişi 4k verioken öbürü 2.5k falan verio. bende ilk haftaiçine fiyat aldığımda 3.6k iken en son full üyelik 2.2k olmuştu gıcık oldum olmadım. Bi de etrafta birbirini kesmekten spor yapamayan insanlar cabası.

Base life club var. güzel görünüo bizzat gitmedim ama giden bi tanıdığım abartılıyor bişeyi yok dedi. onun da fiyatları öyle uçuk biraz.

Most life club var yine gezmedim gidenler iyi diyo gayet kentparkta.

Ümitköyde ennfit var. united clubs varken tercih edilesi değil.

Sportif yaşam var oradan da bayaa kişi şikayetçi. eski aletler vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...