Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Uydunet kampanyası

GERGE

Öne çıkan mesajlar

benim router bozulmus salak salak bir baglaniyordu sitelere bir baglanmiyordu. routeri cikardim modemi direk bilgisayara bagladim duzeldi, tabi interneti dagitmam lazim yeni modem siparisi verdim.

aklinizda olsun modeminizde veya routerinizda sorun olabiliyor.

Ayrica ikinci el alacaktim, ikinci el uydunet modemlerinde eger modem uydunetten taahhutlu alinmissa ve borcu varsa siz kullanamiyorsunuz uydunet izin vermiyor, aklinizda olsun. ondan sifir aldim hepsiburadadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

3mbs limitsiz aldım bende

torrent açıkken browserda interneti yok ediyor.download açık olması bile gerekmio utorrent açıksa direk net kullanılmıyor.olayı nedir bunun

bide speed testte 2.92 gördüm maks

torrent ayarlarına bak. bir şey vardı onu arttırınca tüm bağlantını sömürüyordu. ben de şu an full download açık 2 tane dosya birden çekiyorum bi de. youtube dan çok az bekleyerek video izleyebiliyorum sorunsuz. çok rahat surf yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunet alacaksanız önce bölgenizde bulunan diğer abonelerden performans hakkında bilgi edinip öyle abone olun derim. Lakin bazı bölgelerde gerçekten en iyi seçenekken, diğer bazı yerlerde işkence olabilir, bin pişman edebilir benden söylemesi.
Mesela Kadıköy bölgesinde oturuyorsanız çok detaylı araştırmanızı tavsiye ederim, Kadıköy'ün bazı mahallelerinde hüsran...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...