Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ios geçmiş sürüm yükleme?

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Okumamışsın abi, istediğin sürümünü yüklemeyi anlatıyor. Downgrade için ama pekâlâ upgrade için de çalışır.

OS'un dosyasını indir, program ve dosyalarını yedekle, sonra da OS dosyasını iTunes ile yükle diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Deneme bos ver , İP 4 varsa deneyebilirsin,çalışacağından şüpheliyim.
Yalnız orda İphone 4 için indirmen gereken dosya İphone 4s için yazanı olan, Labeller yanlış.
İphone 4 yazan kısımdan İphone 3 iniyor mesela.
Anlatılan yontemde aşağadaki yazan yorumları okursan boşuna zaman kaybetmezsin.

Bende de İp 4s var ,sap gibi yedek almadan upgradeledim ,6.0.1 de takılıyoruz eşek gibin şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Ben iPad aldıktan 4 gün sonra iOS 6 çıktı, güzelce kullanıyorum onu. Eskisi daha mı iyi gerçekten? Ne farkı var ki?

4s var bende , 5.1.1 idi pil süresi bariz daha uzun gidiyordu.

Ayrıca Google maps ve Youtube var yaw, onlar bile onda kalmaya sebep.

6 da Youtube ve Maps kalktı, Bende İpad 3 te var , onu da bir gaza gelip 5.1.1 den 6 ya yükselttim, da cidden şu Google Maps ve Youtube konusu canımı sıkıyor.O kadar alışmışım uygulamalara.

Ne bilem 5.1.1 de ki smoothnes olayını ben 6 da göremiyorum.
6 da nedense, ozellikle kişiler listesinde birinin adını arayacam tıklıyorum arama cubuğuna telefon bildiğin iki saniye sonra tepki veriyor.
Menuler hızlı açılıyor telefon hızlandı , ama boyle 5.1.1 de ki kaymak gibi kaymiyor telefon yaw.birde üstüne boyle 1-2 saniyelik micro takılma var bende, harbi cok rahatsız ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...