Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia Lumia 920

mokoko

Öne çıkan mesajlar

bende inceledim patideki borastus almis...
alet agir bir kere yere dusunce direk gg olabilirmis gibi bir his veriyor.
Ekrani gayet guzel netligi olsun, contrasti olsun
kamerasinida begendim.
Dis kaplamasi falan gayet hos olmus.
Nokia here gercekten guzel olmus duruyor.
Ancak:
metro UI gg neden derseniz disardan o kadar guzel gozuken UI 1 saatlik oynamada biktirdi. Her uygulama ayni ya. Garantinin uygulamasini ac, sonra twitteri ac bildigin biri digerinin arkaplani degisigi gibi duruyor. Ve uzun kullanimda bu cok can sıkar bence. Cok monotonlastiriyor uygulama zevkini.
Bide ekran gecisleri oyle efsanevi hizli falan degil.

neyse alir miyim diye sorarsan almam kesinlikle umarim metro ui ilk ciktigi temel dizayndan baska dizayn paternleride gelirde bu monotonluk kalkar.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

Absolut said:

Iphone sımır belirleyici o yuzden pahali.
Iphone killer diye lanse edildikleri surece de pahali olcak. Çita iphone kitlesi sonucta.

sadece turkiyede okuz gibi pahalı ama

Turkiyede telefona 3k verecek çok enayi var. İlk giriş fiyati 3300 liraydi. Aralarında ilk önce ben alacam diye yarışan çok insan var. Bu derece gösteriş meraklisiyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

her ulkede pahali iphone digerlerinden. surumu olmayan ulkelerde ozellikle dediginiz gibi pahali, turkiyeye ozel bir durum degil.

s3 ornegin 3 ise i5 5-6 lira gibi. apple urunlerini ilk ve ikinci dagitimda satabilen ulkelerde bu kadar fark yok , cunku orada zaten firmalar yillik anlasma ile satiyorlar gene fark etmeden giriyordur bir sekil :)

kaliteli urun pahali :)

uretim kalitesi olarak acik ara onde zaten alet, e birde ekosisteminin yilda cikan tek aleti olarak gerekli ilgiyide goruyor firmalarda bunu kullanirlar tabii, android degilki her gun farkli bir model ciksin her biri birbirinin aynisi olsun fiyatlarida plastik fiyatlari ile dogru orantili olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

senko said:

iphone 5'in fiyatı saçma zaten.
ne bileyim bir telefona 2k'ya yakın para vermek gereksiz gibi geliyor bana.
fiyat/performans düşük.

1.5k verir misin?

1den fazla vermem sanırım ya
hani telefonda beklediğim standart özellikler var, iyi bir gps ve web deneyimi, onun dışındaki özellikleri beni cezbetmiyor
ufacık ekranda 1080p çözünürlük görmüşüm, 90megapixel fotoğraf çekiyormuş ilgilendirmiyor.
tahtada yazılan çizileni anlaşılcak kadar fotoğraf çekse ve sapıtmayan bir gps'i olsa benim için kafi.
bir de büyük ekran tabi, kör olduğum için o da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...