Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın En İyi Forveti Kim?

insight_13

Öne çıkan mesajlar

Valla en iyi forvet derseniz Henry derim ben de, ama eğer menajer olarak kendi takımına kimi birinci sırada alırsın deseniz forvet olarak Totti'yi alırım. Yaratıcı ve yıpratıcı bi adam. Üstelik sır forvet değil orta saha da oynuyor, sol sağ orta farketmiyor. Tam görev adamı yani.[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

En ii 5 Forvet dielim haksizlik olmasn=) ehe

1-Thierry Henry
2-Shevschenko(yanlıs yazmıs olabılırm)
3-Alan Shearer
4-Micheal Owen
5-Raul(Ronaldo)

=)[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 22 Ağustos 2004 01:22 tarihinde demiş ki:
oyun stili olarak ruud van nistelrooy fawori forwettir bana göre

ama henry nin dünyadaki dier bütün forwetlere göre üstünlüğü yalanlanamaz. permiere ligde 30 gol!

nistelrooy un boyu ayakkabı numarası filan van basten le aynıymış

gelecein van basten i diolrdı da yalan oldu[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

abi arkadaşımında dediği gibi sıralama yapmak yanlış olur...bu isimlerin takımlarındaki posetionlarına göre değerlendirmek daha mantıklı olur...çünkü bugün henry ile hakan'ı aynı kategoride değerlendiremeyiz..hakan sırtı kaleye dönük oynayan bi forvet tipidir fakat henry kanatlardan giren bi forvettir...yanlışsam düzeltin....[signature][hline]Beşiktaşı yenmek [G]üven, [Ö]zveri , [T]akım oyunu ister.......:tebrikz:.......
Sosyal ağlarda paylaş

shadaim henrynin kanatlarda n gidip gol attıgını görünce herlade adamı kanat oyunucusu zannettii...neyse ya sıkma canını cahillikte bole şeyler olur...ama scr.gelde anlat yani...kimi dioki bole topicmi olur...neyse ya salla[signature][hline]CoCa CoLa'danmı çıktın lan sen promosyon A Y I :tebrikz:.......
Sosyal ağlarda paylaş

ntvde izlemistim hangi programdi hatirlamiyorum henrynin futbol hayati hakkinda baya bilgi wermisti adam ofansa daha cok yardim etse de sag kanat oyuncusuymus eskiden hatta henry forvete cekilince butun yorumcular bu adam forvet oynayamaz falan demis ama sonunda adam dunyanin en iyi forvetlerinden biri olmus(yani oldu). Cahillik iste napiyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...