Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik iphone 5

Ayfon

Öne çıkan mesajlar

Dürüstce söyliyim yani. 1,6k liraya geliyo Almanya'dan aldigimda. Tr'den de sifir 2,7 ile 3k arasinda fiyatlar. Ki halen satisa cikmamis. Hatta apple care'da koyarim üstüne isteyen olursa. Tercih meselesi. Varsa isteyen konusuruz anlasiriz. Zorla degil yani. O yüzden 1.9k fiyatlarla gelmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dedigim gibi zorla satmiyorum. Aletin fiyati 679€ euro 2,32
Tr fiyati 1575 liraya geliyo. Düz hesap 1600 dedim adam atarlanmis. Bi aglamadiniz kalmis.

Almanya'ya gitmiyorum. Ordan geliyorum. Gelirken getiricem. Ayrica hangi modeli istedigi de önemli alicak kisinin.

Neyse Malbus ile kandiramazsiniz sigara icmiyorum. Belki duvara terlikle vurursaniz. O da paticik hatrina.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

nası 1600e geliyor ya? 670 euro ne zaman 1600 lira etmeye başladı?

670 x 2,35 (hatta şu an 2.37 bizim satış kuru da düşürdüm accık),

1574, eh adam da yuvarlamış 1600 demiş :)

edit: şu üstteki yazımı yazmadan topic sahibi demiş diyeceğini zaten olsun ben de demiş bulunim
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de öyle önüme gelene satiyorum gibi oluyo. Insanin icinde ister istemez tedirginlik. Alan ne yapicak bu telefonla. Ilerde basimi belaya sokar filan. 150€ kar icin hic girilmez. Yakin bi tanidiga hediye ederim 1.7k'ya daha iyi hic kimseyi bulamazsam. Hem kafam rahat uyurum. Ama makrat azicik kar etmek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...