Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Logitech F710 Wireless,Temiz,Garantili

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

Çok az kullandığım Logitech F710 kablosuz gamepadimi satıyorum. Sadece ara sıra arkadaşlar geldiğinde street fighter oynamak için kullanıldı,onun haricinde çekmecemde yattı. Tertemiz,hiçbir sorunu sıkıntısı yok.

Yeni oyunlarda Xbox360 gamepadi,emulatörler ya da eski oyunlar için de normal gamepad olarak kullanılabiliyor D-X geçiş tuşu sayesinde. 08.01.2011 tarihli Vatan Bilgisayar faturası(yani 3 ay daha garantisi var), Logosoft garanti belgesi, driver cd'si ve tabiki kablosuz algılayıcısı ile beraber vereceğim.

70 lira gibi kelepir bi fiyat düşündüm. Serinin en düşük modeli kablolu ve titreşimsiz F310'un fiyatı 70 lira. F710'un şuanki fiyatı 110-120 lira civarında.

İstanbulda ikametlerimiz uyuşursa elden satabilirim (Evim Şirinevler'de,okulum Acıbadem'de. Bu iki semtte yapabiliriz alışverişi). Gittigidiyor,sanalpazar gibi sitelere de fiyata komüsyon farkı ekleyerek ilan açabilirim.

Buyurun bunlar da fotoğrafları;
http://i.imgur.com/flvCE.jpg
http://i.imgur.com/1uqD4.jpg
http://i.imgur.com/4hjXC.jpg
http://i.imgur.com/p62gi.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Gamepad hala satılık arkadaşlar. Fiyatı 60 yaptım.

Baggio said:

Bu modelde çok yaygın bir "yer yer 2 saniyeliğine wireless dongle ile bağlantıyı kaybetme" sorunu varmış, başına geldi mi öyle bir şey?

Alıcı değilim de akıllarda kalmasın, mağduriyet olmasın.

Bende öyle bi sıkıntı olmadı açıkçası,üstelik street fighter gibi hızlı bi oyunda kullandım genel olarak bunu,2 saniyelik aksamaların ağır rage'e sebep olabileceği bi oyun dfdsf. Tabi gidip 10 metreden kullanmaya çalışan kişiler varsa onların başına gelmiş olabilir,bilemem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:

Gamepad hala satılık arkadaşlar. Fiyatı 60 yaptım.

Baggio said:

Bu modelde çok yaygın bir "yer yer 2 saniyeliğine wireless dongle ile bağlantıyı kaybetme" sorunu varmış, başına geldi mi öyle bir şey?

Alıcı değilim de akıllarda kalmasın, mağduriyet olmasın.

Bende öyle bi sıkıntı olmadı açıkçası,üstelik street fighter gibi hızlı bi oyunda kullandım genel olarak bunu,2 saniyelik aksamaların ağır rage'e sebep olabileceği bi oyun dfdsf. Tabi gidip 10 metreden kullanmaya çalışan kişiler varsa onların başına gelmiş olabilir,bilemem :D

En fazla kac metreden cekiyor, 1 falanmi
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:

Tabi gidip 10 metreden kullanmaya çalışan kişiler varsa onların başına gelmiş olabilir,bilemem :D

Senin ürünün sorunlu değilse hiçbiri değildir, bütün şikayet edenler de mutfaktan oynamaya çalışan gerizekalılardır, çok haklısın.

http://forums.logitech.com/t5/PC-Gaming/Wireless-Gamepad-F710-losing-connection/td-p/511610

Bütün seride yok zaten sorun, denk gelirse geliyor işte şans işi, ama yaygın bir sorun. Yok demen yeterli olmuş, sağol.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Baggio'dan yayılan agresiflik ve negatiflik dünyanın dengesini bozacak az kaldı.

Adam sanki logitechin Türkiye distribütörü. Elindeki mouse i satıyor. Onda da bir sorun yok. Bitti gitti. Geri kalan seriden falan kime ne.

Bana sataşıp "mouse satıyor" zannetmen de güzelmiş, alelacele saldırmaya geldiğin belli olsun editlemeden tutayım :p Hani güncel topiklerden tıklayıp, sadece başlığa bakıp, "Logitech XXXX demek ki mouse" diyip sırf bana atar yapma niyetiyle mesaj yazmışsın, çok net.

Ayrıca ben de "sorun yok desen yeterliydi" dedim zaten okuduysan, komple anlamsız saldırmışsın yani. Basit bir soruya verilen "10 metreden oynamayın siz de xDDDDDDDDD" cevabı saçma geldi sadece.

Sıfırının yarı fiyatına sebepsiz satılan bir ürün görünce diğer Pati'leri olası bir şeye karşı uyarıp bu kadar rahatsızlık verdiğim için de özür dilerim, benim gibi eşşek adam görülmedi. Daha sığ bir insan olmayı deneyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha adam wot yazmış bir de. Dagshsjagd dövseler okumam. Her başlıkta insanlara karşı aşağılama ve agresiflik içindesin bu bariz. Her şeyin en iyisini ben bilirim havasindasin. Seni de tanımam etmem. Ustteki yanciyi hiç tanımıyorum ne Galatasaray'ı ne yenmesi aahhah abi cok komiksiniz ya.

Neyse kaçtım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:

Baggio said:

Senin ürünün sorunlu değilse hiçbiri değildir, bütün şikayet edenler de mutfaktan oynamaya çalışan gerizekalılardır, çok haklısın.

http://forums.logitech.com/t5/PC-Gaming/Wireless-Gamepad-F710-losing-connection/td-p/511610

Bütün seride yok zaten sorun, denk gelirse geliyor işte şans işi, ama yaygın bir sorun. Yok demen yeterli olmuş, sağol.

Ahahaha adam o kadar tatlı dille yazmış yukarıdaki mesajı ona rağmen atar gelmiş.
This is Paticik.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar forumda iyi polis kötü polis var, kötü tw rolünde baggio oynuyor

ama kol hatalı çıkabiliyor bendeki sorunlu mesela. street fighterda maçlar 30 dakika sürmediği için denk gelmemiş olabilir ama fifa ve uzun yarış oyunlarında kaptırılan top, dümdüz gidilen viraj falan bütün oyunu bitiriyor.

ben 100 liraya almıştım, siz 60a alırsanız oldukça ucuza almış olursunuz çok güzel bir paperweight, odaya nerd bir hava katıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi uyandım ve gerçekten şaşkınlık içinde kaldım dönen mesajlara dşkflds.

Baggio said:

Basit bir soruya verilen "10 metreden oynamayın siz de xDDDDDDDDD" cevabı saçma geldi sadece.

Ne kadar garip çıkarımlar yapmışsın sempatiyle verdiğim bi cevaptan.
Kastettiğim şey insanlar bunu bir ps3 ya da xbox360 gamepadi gibi bluetooth algılayıcılı sanarak gerçekten de 10 metreye yakın mesafelerde dev salonlarında oynamaya çalışıyor olabilirler araya sehpaydı koltuktu ıvır zıvır objeler sokarak,tabi ki sorunlu sıkıntılı cihazlar olabilir bilmiyorum ama genel olarak sebebin bu olduğunu düşünüyorum. Ben yatağımdan ya da bilgisayar sandalyemden oynuyorum,uzaklaştığım mesafe en fazla 3 ya da 4 metre.

Satın almadan önce hangi kablosuz gamepad için araştırma yapsam görüyorum forumlarda bu tip yazıları, F710'u da bahsedilenleri görerek okuyarak satın aldım ama hiçbişey yaşamadım. Aynı şekilde PS3 için yurtdışından getirttiğim PowerA gamepadimi almadan önce araştırırken de yine çekmiyor kopuyor vs vs diye yazılara rastladım ama sonuçta yine canavar gibi çeken bi gamepadim oldu.

Baggio said:
Sıfırının yarı fiyatına sebepsiz satılan bir ürün görünce diğer Pati'leri olası bir şeye karşı uyarıp bu kadar rahatsızlık verdiğim için de özür dilerim, benim gibi eşşek adam görülmedi. Daha sığ bir insan olmayı deneyeceğim.

Daha önce de pek çok alım satım yaptım paticikte,gerek MMO accountları olsun gerek yine bu gamepad gibi ihtiyaç fazlası elektronik cihazlarım olsun,kimseyi de hayal kırıklığına uğratmadım.

Anlaşılan o ki can sıkıntısından mı boş vakit fazlalığından mı nedir bilmem ama kendine bi kutsal görev edinmişsin 'pati halkı'na karşı,lakin bunu yeni gelen,güven açısından sorun teşkil edebilecek üyelere uygulasan daha faydalı olur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...