Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LG Nexus 4

liberal

Öne çıkan mesajlar

Ne gazsiniz ya sanki bir kisi kullanan varda telefonu

İphonedada ayni yok cekmiyo
Nerde cekmiyor

İsleri tamamen urun kotulemek olan kucuklugunde sevgisiz buyumus ezik dombalak adamlar var bu dunyada ogrenin artik.

Onun disinda telefon sold out bulabilirseniz banada haber edin
Sosyal ağlarda paylaş

matama said:

Ne gazsiniz ya sanki bir kisi kullanan varda telefonu

İphonedada ayni yok cekmiyo
Nerde cekmiyor

İsleri tamamen urun kotulemek olan kucuklugunde sevgisiz buyumus ezik dombalak adamlar var bu dunyada ogrenin artik.

Onun disinda telefon sold out bulabilirseniz banada haber edin

bu feci fail bi yorum olmuş lan. bayağı tech. nedir bilmeyen, olayı takip etmeyen amca yorumu
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar telefonları biraz inceledim de bu telefonun galaxy s3 ten bir artısı 1 gb yerine 2 gb ram i olması gibi.Bunun yanında galaxy s3 te arttırılabilir hafıza var nexus ta yok.Bunun yanında lg nin mataryel kalitesi samsungtan kötü duruyor.
Aynı paraya galaxy s3 çok daha mantıklı geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

ölü piksel olayını ve şarj sıkıntısını duydumda biri cofirm etsin yaw

True HD ile amoled farkı ne?

bunun krait işlemcisi varmış dövermiş hepsini diolla

HTC nin en son telefonunun camı süper mesela, ayfon gibi, buda öle mi?

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5048&idPhone2=4238

yalnız cidden sarj sıkıntlı gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
iphone5'ten nexus 4'e geçtim. aldığım his müthiş resmen, daha iyi bi telefon hayal edemiyorum şu anda, o derece.

ekranla ilgili soru sorulmuş. Samsungun amoled ekranıyla alakası yok. Zaten iphonedaki ips ekranı üreten lg, buna da aynı ekranı takmış bence, ips+ falan yazıyo ama iphone'dan bi artısını görmedim, belki renk doğruluğu daha iyidir ama onu da gözü çok hassas fotorafçılar falan anlayabilir.
Samsung pls diye yeni bir panel çıkardı, özellikle LGnin ips paneline rakip olarak, pro seviyesindeki monitörlerinde ve yeni telefonlarında kullanılıcak (galaxy ace 2 de var şimdilik) onunla karışlaştırılabilir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...