Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gittigidiyor / Alışveriş

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
www.gittigidiyor.com
acaba gittigidiyor'dan hiç eşya alan varmıdır? eline ulaşan eşyaların çalıntı veya bozuk çıkması durumunda ne yapılıyor?
hiç alışveriş yapan varmı ordan?[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 51)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Başta kuşu,tavşanı ve balıkları öldüğü için yas tutar*

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
satan kişimi..
peki aldıgım ürün bozuk falan çıkarsa ne olacak?
yada çalıntı ise vs.?[signature][hline]===> orc_lord <===
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 56)
Allahım sen beni dostlarimdan koru, düşmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bildigim kadari ile o sitede birseyler alip satanlarin yaninda bir guvenlik sayisi oluyor Yani atiyorum "Hmm bu adam 5 uerinden 5 puan almis 3 alandan daha guvenlidir" gibi bi mantik kullanmaya calismislar O da bir fikir verebilir
Tabi bu ne kadar guvenilir o da sana kalmis Sahsen ben elden olmadigi surece yapmm alisveris Sonucta bir firma deilki gidip hakkını arayasin...[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hmm evet öyle bir olay varmış baktım. bazı satıcılar var 100% güvene sahip vede 3000'den fazla şey satmış. sanırım alırken onlara ağırlık vermeli..[signature][hline]===> orc_lord <===
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 56)
Allahım sen beni dostlarimdan koru, düşmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ordan bisi almadim ama laptopumu sattim gayet sorunsuz oldu

satin almak istiyosan ve artirmayi kazanirsan parayi 3 gun icinde yatiriyosun karsi tarafta 3 gun icinde mali kargoya veriyo, sende eline gecince aleti aldim diyosun para saticinin hesabina geciriliyo..eger sorun varsa alette siteye basvuruyosun geri gonderme sansinda var kargo masrafi sana ait olmasi kaydiyla.

paranin %10unuda gittigidiyor aliyo
kolay para diye buna denir...[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
gittigidiyordan alışveriş yapmanızı tavsiye etmem, zararlı çıkarsınız. gittigidiyor her zaman çok kar getiren satıcının tarafını tutuyor.

çok beğendiğim bi parfümü buldum, çok da ucuzdu. adam ısrarla orijinal olduğunu yazmış. yine de güvenemedim, adama mesajla sordum orijinal di mi bak yemem diye. 100% orijinal dedi, işportacı ayakları yaptı bi ton. denemek için verdim siparişi.

ürün geldi bi kaç gün sonra. orijinali ile alakası olmayan çok dandik kalitesiz bi parfüm. adama sordum ne iş diye, bu fiyata orijinal mi olur manyak mısın dedi bana. 1 puan verdim 5 üzerinden, yorum olarak da bunu belirttim. o da bana 1 puan verdi.

gittigidiyora şikayet ettim elemanı, hiçbişey olmadığı gibi, ertesi gün benim adama verdiğim 1 puan silinmişti, ancak onun bana verdiği 1 puan duruyodu.

buna benzer pek çok hikayeyi başkalarından da duydum. gittigidiyordan bişey almayın, üzülürsünüz. gittigidiyor her zaman kendisine en çok kar bırakacak tarafı tutar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sahte ürün satan çok fazla kullanıcı var bu doğru, bende ilk alışverişimde sahte ürün aldım.
Ama şikayet edince gereken yapılıyor, 1 ay sonra baktığımda o kullanıcı artık kayıtlı diildi, aynı şekilde sahte DVD/CD satanlarıda bildirince hemen kapatıyorlar açık arttırımı.
Daha iyi olabilir elbette ama çok da kötü olmayan bir site, severim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...