Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #8

Griswold

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

zeawee said:

"nutella yerim" said:

imamizer said:

Myshkin said:

abi şurda fotografta sadece yüzü gözüken insana bile wouldn't bang 2/10 yazdıldı, en ufak fotografta millet ağzına geleni söylüyor. Bu lafları edip sonra e ilgi çekmek istemese fotograf koymaz zaten diyenle sokakta etek giyen kadınları lafla taciz edip zaten aranıyor diyenler arasında bir mantalite farkı yok, dönüp kendinize bakın bi.

(tu)

(tu)

(tu)

(tu)

(td)
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

abi şurda fotografta sadece yüzü gözüken insana bile wouldn't bang 2/10 yazdıldı, en ufak fotografta millet ağzına geleni söylüyor. Bu lafları edip sonra e ilgi çekmek istemese fotograf koymaz zaten diyenle sokakta etek giyen kadınları lafla taciz edip zaten aranıyor diyenler arasında bir mantalite farkı yok, dönüp kendinize bakın bi.

(tu)

zaten adı üstünde... ''paticik albüm''. niye isteyen fotoğrafını koyamasın? bir de özellikle kızların foto koyması eleştiriliyor. ''kız haliyle gelip foto koyarsa, elbette katlanacak sonuçlarına'' gibisinden bir ifade bile kullanılmış. tam bir sexist maganda örneği sergilenmiş. mahalle kıraathanesi sanki burası. hani resim hakkında terbiye sınırlarını aşmak zaten kötü de, Myshkin'in dediği gibi bir de suçun terbiyesizlik edilene mal edilmeye çalışılması iyice kötü. neymiş? burası internetmiş! gerçek yaşamda mentaliteniz ne kadar farklı olabilir ki? siz busunuz işte. mazerete fln. gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

gelecek tepkiler belli anlamında bence o.
belli mi ? belli.

bildiğim kadarıyla "ilgi çekme" lafını da sonradan fotoğrafın kaldırılması üzerine söyledi ardeth. yani fotoğrafı koymanın amacı ilgi görmesi başkalarının bakması, ilgi görünce kaldırılması da haliyle mantıksız oluyor.

bir ben mi bunları kötüye yorup MAGANDASINIZ tarzı girişmedim lan. yanlış mı anladım acaba diye düşünüyorum şuan.

hayır kime laf atıyor yukarıdakiler onu da anlamadım ki. arada mesaj falan mı silindi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...