Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #8

Griswold

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

imamizer said:

Myshkin said:

abi şurda fotografta sadece yüzü gözüken insana bile wouldn't bang 2/10 yazdıldı, en ufak fotografta millet ağzına geleni söylüyor. Bu lafları edip sonra e ilgi çekmek istemese fotograf koymaz zaten diyenle sokakta etek giyen kadınları lafla taciz edip zaten aranıyor diyenler arasında bir mantalite farkı yok, dönüp kendinize bakın bi.

(tu)

(tu)

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Bide şu pipiden feragat etme olayı doğru mu lan? Tozlar mozlar üzüyomuş galiba?

asfdgasf abi öyle bişi olsa insan ırkının başlarken yok olması lazımdı toz dediğin protein zaten her besinin içinde var pipi küçülten anabolik hormonlar falan aşıyla inject ediyosun vücüdun hormonları kayıyo cinsellik organıda hormonlardan çok çabuk etkilendiği için değişime uğruyo
Sosyal ağlarda paylaş

Şuna arada ccevap vereyim KAS KONUSU dagılmadan.

said:
abi şurda fotografta sadece yüzü gözüken insana bile wouldn't bang 2/10 yazdıldı, en ufak fotografta millet ağzına geleni söylüyor. Bu lafları edip sonra e ilgi çekmek istemese fotograf koymaz zaten diyenle sokakta etek giyen kadınları lafla taciz edip zaten aranıyor diyenler arasında bir mantalite farkı yok, dönüp kendinize bakın bi.

Abi arada siyah beyaz farkı var. Buraya bile bile fotoyu koyan kız bunu bekliyor/istiyor. Bu da tecavüz tanımının direkt dısında. Senin söyledigin bu mantıkla 4chan'a girip hi gusy im a gamer gurl diye thread açıp her orifice'ten harass akana kadar yıpranmamayı beklemekle denk.

Şimdi ben burada KARI geyigini savunuyorum anlasılacak dogal olarak hayır.

Bi laf vardır, Ironic shit posting is still shit posting. Buradaki herkes geyigine yapıyor ama yine de forumun kalitesini ayak bileklerine çekmiyor değil. En güzel yaratıcı yıpratma. OYŞ YAVRUM çok başarısız, daha psikolojik vurun vuracaksanız.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

SeaGle said:

asfdgasf abi öyle bişi olsa insan ırkının başlarken yok olması lazımdı toz dediğin protein zaten her besinin içinde var pipi küçülten anabolik hormonlar falan aşıyla inject ediyosun vücüdun hormonları kayıyo cinsellik organıda hormonlardan çok çabuk etkilendiği için değişime uğruyo

Ya aklıma ilk gelen toz olduğu için ondan dedim.

Ama pipi düşüren bişey var yani? İğne mi oluyo o? Ona göre arkadaşla dalga geçicem "naber lan pipisiz eheheh" diye ama o iğne fln şaapmıyo bu oroyin gibi tozlar mozlar alıyor sdfgsfgsgfsa
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Jaegerjaquez said:

SeaGle said:

Ya aklıma ilk gelen toz olduğu için ondan dedim.

Ama pipi düşüren bişey var yani? İğne mi oluyo o? Ona göre arkadaşla dalga geçicem "naber lan pipisiz eheheh" diye ama o iğne fln şaapmıyo bu oroyin gibi tozlar mozlar alıyor sdfgsfgsgfsa

tozun ne olduğuda önemli tabi protein dışında başka tozlar da var ama benim bildiklerim içinde hormonlarla aşırı oynayıp pipi küçültücek bi supplement yok hatta l-arginine amino asidi kılcal damarları genişlettiğinden bu aminoasidi içeren supplementler penisi büyütebilir lol
pipi düşürenler iğne evet ama binbir farklı türü var ben hiç bilmiyorum iğne konusunu
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

o kadar post attıysa adam ya bone ya akila ya da benim fake'im olabilir!!!!!

lanet olsun!
beni tanıdım ben kaçayım.

olm deno, güzel bi fotonu koy
sonra sint de foto koysun

sonra forumun reklamını yapalım da dişi yağsın

forumun yüzü olun olm siz ikiniz.
bu arada bunlar olurken 0neyi bodruma kitleyin. olay çıkmasın.

deno to the rescue !

http://i.imgur.com/J6KgMRs.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=Ll72lT3mQG4
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...