Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #8

Griswold

Öne çıkan mesajlar

Griswold said:

Çocuklar.
Fotoğraf konuyor, salya akıtıyorsunuz. Bunu geyiğine yapıyor çoğunuz, hıyar değilim ben de farkındayım geyik yapılıyor olduğunun. Sorun şu ki burası birden fazla insan barındıran bir yer olarak takdir edersiniz ki aynı seviyede sense of humor barındırmıyor her birey açısından. Kaldı ki koyan kişi aman canım geyik yapıyorlar diye kabul etmek zorunda da değil, öyle olduğunu söyleseniz bile rahatsız olabilir ve haksız da olmaz yani.
Fotoğraf koyana ilgi çekmek istiyor diye fırça atmak zaten bambaşkaymış, Somali'yi libere etmek için koyuyor zaten herkes fotoğraf buraya.

İnternete private data feedlersen döner tekmeyi yersin bunun kaçarı yok Levent.

Kimse de pozitif feedback vermek zorunda değil. Şu son sene başlayan ve miladını 1 haftada dolduran KARI geyiginden bahsetmiyorum ben yalnız. Bunu yapan arkadaşlar direkt kalitesizlikten banlanmalı da, benim bahsettiğim hatun fotosunu koyarsa ben çirkin, iskele götlü diyebilmeliyim.

Checkmate.

Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Kimse de pozitif feedback vermek zorunda değil. Şu son sene başlayan ve miladını 1 haftada dolduran KARI geyiginden bahsetmiyorum ben yalnız. Bunu yapan arkadaşlar direkt kalitesizlikten banlanmalı da,

benim bahsettiğim hatun fotosunu koyarsa ben çirkin, iskele götlü diyebilmeliyim.

bunu yaparken başına veya sonuna resim koy, farklı bi şeymiş gibi gözükür belki.
Sosyal ağlarda paylaş

pozitif feedback zorunlu değil de.sokakta gördüğümüz tanımadıgımız birine sesli biçimde lan ne çirkinsin ohahaoha demediğimiz gibi burda da dememek lazım.

ortaokulluluk olur burda da bunu yapmak

tanıdığın adama dersin tabi, fatma memelerin inek memesi gibi.

pati albümde bir sürü resim var.baştan sona çirkinlikleri vurmaya kalksak sayfalar yetmez sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...