Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 TL 'ye Windows 8 pro isteyen.

tinu

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

barbu said:

şimdi asıl onemli soru: biz her seferinde win7 yukleyip oradan win8 e yuksetmek zorunda kalmıcaz di mi? bu keyler ile direk win8 iso dan yukleyebiliriz?

daha önce de sorulmuştur da şimdi arayamam. yok mu bilen?
win8 keyini yolluyolar boyle biseye gerek yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

barbu said:

şimdi asıl onemli soru: biz her seferinde win7 yukleyip oradan win8 e yuksetmek zorunda kalmıcaz di mi? bu keyler ile direk win8 iso dan yukleyebiliriz?

daha önce de sorulmuştur da şimdi arayamam. yok mu bilen?

windows8'de recovery yerine refresh ve reset diye 2 tane olay var: http://www.dedoimedo.com/computers/windows-8-recovery.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Aktivasyon yedekleme ve key girmeden yükleme gibi şeyler var. Ya da sızmış keylerle yükleme.

Bunları kullanın.

Uzun uzun anlatamam;

Key girmeden yüklemek için:

GERGE said:

Bu arada iso'nun içindeki ei.cfg dosyasını edikleyerek kurulumda key yazımını kaldırabiliyorsunuz, sonra da legit güncelleme keyini girersiniz. sorun oluyorsa bu da çözüm olabilir.

Dosya böyle olacak:

[Channel]
Retail

[VL]
0

Dosya sources klasöründe. Eğer yoksa yaratın bir tane. Denemedim ben, MDL'de yazıyor.

veya yüklerken kullanmak için torrent'ten çekeceğiniz isoları,

Professional = XKY4K-2NRWR-8F6P2-448RF-CRYQH

ve son olarak

Kendi aktivasyonunuzu yüklemek için: http://forums.mydigitallife.info/threads/35737-GUIDE-How-to-backup-and-restore-Windows-8-activation
Sosyal ağlarda paylaş

benim release preview olduğu için key kabul etmiyormuş ve işin daha da kötüsü format atmadan yükseltmenin bir manası yok, yalnızca eski dosyaları alıp kopyalıyor windows.old klasörüne gerisini sıfırdan yüklüyor. ben de şimdi iso dosyasının inmesini bekliyorum. yedeklemelerimi yapıp formatı çakacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bu arada bunlar bence Microsoft'un bilgisi dahilinde oluyor, epic bir fail ile karşı karşıya değiliz yani.

Windows Store için herşey. Satın olacak olan alsın, almayacak olan böyle ucuza alsın ya da kazayla bulduğum o beleş alma yöntemini kullansın diyorlar sanki (nasıl demeyin, cevap vermem bu andan sonra, forumun tozlu sayfalarında bulun, dün gece yazmıştım).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...