Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012-13 Güz Dönemi Dersleriniz

yav

Öne çıkan mesajlar

ÇEV311 Akışkanlar Mekaniği
TSÇ327 Çevre Hidrolojisi
ÇEV421 Çevresel Etki Değerlendirme ve Çevre Mevzuatı
TSÇ325 Organik Kirleticilerin Çevreye Etkisi
ÇEV215 Su Kimyası
ÇEV303 Temel İşlemler I

Aha bunlar. 5. sınıf olmanın avantajları. İlk defa 6 derse düştüm bir dönemde. Bitsin artık.
Sosyal ağlarda paylaş

ahh hadi ya...Muhittin hoca bu dönemde EMT veriyor, son sınıfta da EMT'yi haluk hoca verince, muhittin hoca şuanda sadece tensor algebra öğretmenkten başka yeni bir şey gösteremiyor, Haluk maşallah bitirmiş tüm master EMT konularını..=)

Teoman hoca istatistik veriyormuş 2. dönem, ondan ders almadan gitmk istemiyordum iyi oldu...

Sen bilirsin Levent Akantı,QUANTUM mecleri o veriyor.? o da teorici olduğundan mütevellit, 2 haftadır grıp teori yapıyoruz=) çok zevkliymiş bu arada=)

şikateyçi olacağım tek ders Klasik.Meral hoca veriyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

ahh hadi ya...Muhittin hoca bu dönemde EMT veriyor, son sınıfta da EMT'yi haluk hoca verince, muhittin hoca şuanda sadece tensor algebra öğretmenkten başka yeni bir şey gösteremiyor, Haluk maşallah bitirmiş tüm master EMT konularını..=)

Teoman hoca istatistik veriyormuş 2. dönem, ondan ders almadan gitmk istemiyordum iyi oldu...

Sen bilirsin Levent Akantı,QUANTUM mecleri o veriyor.? o da teorici olduğundan mütevellit, 2 haftadır grıp teori yapıyoruz=) çok zevkliymiş bu arada=)

şikateyçi olacağım tek ders Klasik.Meral hoca veriyor :(

evet levent hocanın da iyi vereceğini tahmin etmiştim ama ondan hiç çekirdek ders almadığım için kesin konuşmak istemedim :p teoman hocadan da istatistik baya eğlenceli olur. yalnız asıl lisans EMTsini alpar hoca verdiği zaman tam bir katliam oluyor :D ondan sonra gerçekten emt almaya gerek yok. haluk hoca da keza emt sevdiği için onda da öyle olmuştur normal olarak hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...