Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #5

Saeros

Öne çıkan mesajlar

öf lab kabus gibi geçti anca eve geldim MMO oynayan bi tip geldi yanıma dedim heralde something in common silkroad oynuyormuş web tabanlı oyun sandım şimdi eve geldim baktım nothing in commona geri döndü durum
hepsinen ayrı ayrı eşit miktarda nefret ediyorum kabus dolu 18 saat geçmiyecek gibi her hafta o koca memeli kızı takip etseydim of baya bi eğleniyorlardı galiba
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

pc başındayken dışardan bi kaç patırtı geldi, çöpleri alıyolar falan sandım. biraz zaman geçti siren sesleri gelince bi bakıyım dedim. tam karşıda bi araba alev alev yanıodu. söndürdü itfaiye hemen. niye yandı acaba..

bu da böyle bi anım

Romayi yakarim .
Sosyal ağlarda paylaş

zeiko anonymous diye bi grup eztv'ye PIRACY sebebiyle saldırıyor
https://twitter.com/ZeikoAnonymous

Twitter üzerinden konuşuyorlar. Acaip saçma adamlar.kim zeiko'nun tasmasını elinde tutuyorsa en salağından tipleri bulmuş sanırım

Zeiko Anonymous @ZeikoAnonymous

"It is piracy, not overt online music stores, which is our main competitor." - Steve Jobs
Tamamen gerizekalıca bir söz. Sorry steve.

EZTV @eztv_it
@ZeikoAnonymous May I ask why we are targeted? We don't even have ads and make no money from our site.

@eztv_it Are you considered 'Piracy website'?

EZTV @eztv_it
@ZeikoAnonymous We are like a TIVO service, we allow people to watch up on TV shows they have missed.

@eztv_it That's all you do? TV?

EZTV @eztv_it
@ZeikoAnonymous Have you even visited our website? Yes, all we do is TV, hence our name... EZTV.

eztv ve piracy huh?

ve şimdi eztv up...
saçma ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...