Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emre Asıga Ceza!

-Nae

Öne çıkan mesajlar

yalniz bu keisnlikle organize bir olay bosque calistirmis bile olabilir:P
2 oyuncu hakemin onunu kaparken emre caktirmadan cakiyor pandigi kavga falan cikartip kirmizi cektirmek herhalde amac.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

ve güle güle :D

emre konusunda fikrimi belirteyim diye girdim, yine fıstık olmuş yerler yapmayın etmeyin ;)

ha fikrimi belirtmeyi unutmuşum, Emre'nin kime parmak attığı çok ilgilendirmiyo beni de maçın geneline göre bence gereksiz yere agresifti ve herhangi bir ceza alacaksa bunun suçlusu olarak önce bir yaptıklarını yeniden gözden geçirmeli

carew de aynı şeyi yapmalı, o da yine çoştu dalgalandı maçta, futbolun adam kafası ezmek, hakem görmeden onun bunun ayağına basıp elim sendecilik oynamak olmadığını başka türlü öğrenecek gibi görünmüyolar çünkü[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

emre baya bişiler söledi hatırladığım kadarını yazayım.

"ondan önce nobre ayağıma bastı ve bende sinirimi çıkarmak için çimdikledim ancak orasını çimdiklediğimin farkında değildim.
kendisi benim takım arkadaşım olmasa bile bir meslektaşım. eğer bu olayla kendisini üzdüysem onurunu kırdıysam özür dilerim"

aha bu da beşiktaşlı futbolcuların açıklaması. açıkçası futbolcuların bukadar kaynaşık ve iç içe olduklarını bilmiyordum. içerikten çok bu birliktelik hoşuma gitti.

Son günlerde Sabah grubunun gazete ve televizyonlarında bazı arkadaşlarımızı hedef alan sürekli ve kasti eleştriyi aşan çirkin küçük düşürücü ve hakarete varan yayınlar yapılmaktadır.
Biz Beşiktaş JK futbol takımı olarak arkadaşlarımıızı kamuoyuna hedef gösteren ve hem klübümüzü hemde arkadaşlarımızı zor durumda bırakmaya yönelik butur taraflı haberleri hepimize yapılmış bir saldırı olarak görüyor ve bundan böyle sabah grubunun yayın organlarına hiçbir sözlü yada yazılı beyanat vermeme kararı almış bulunuyoruz.
Bu kararı ülkemizi temsil ettiğimiz önemli maçlar öncesinde moralimizi ve birlik beraberliğimizi muhafaza etmek amacıyla almış bulunduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz.

aha bu da bildirinin orjinali:http://www.bjk.com.tr/images/imza.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 04 Kasım 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
..."ondan önce nobre ayağıma bastı ve bende sinirimi çıkarmak için çimdikledim ancak orasını çimdiklediğimin farkında değildim.
kendisi benim takım arkadaşım olmasa bile bir meslektaşım. eğer bu olayla kendisini üzdüysem onurunu kırdıysam özür dilerim"...

işte bu bana pek inandırıcı gelmiyor
sadece çimdikleme olayı değil, bir pozisyonda okan nobreyi düşürüyor (nobre idi sanırım yine), faul çalınıyor ve ağır çekimlerde bile o kadar bariz bir şekilde adamın kafaya hamle yapıyor ki Emre, yukarıdaki "sonuçta meslektaşız, üzdüysem, kırdıysam özür dilerim" lafı çok masumane kalıyor

hem de daha oyunun başı yani, emrenin kart karnesine bakmak yeterli zaten ne kadar agresif olduğunu anlamak için, bu daha çok şuna benzemiş "agresifim, bazen meslektaşlarımın kafasını ezmek bile istiyorum pozisyonda olmasam bile, ama yine de kırdıysam özür dilerim"

:D[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 04 Kasım 2004 23:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

El in e sağ lık , Em re A şık..

Ağır ceza ise Nobre nin emreyi tahrik ettiği hareketede ceza verilmelidir.
Ayrıca Yıldırım Demirören çok güzel konuştu.
Gözlemci raporunda olmayan şeye ceza verilemez.Çünkü 4 büyüklerin maçlarından başka maçlarda kamera yok.G.birliğinde ankarada flm böyle hareket olsa cezasız kalıcak.[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

görücek bişey yok zaten.
Nobre emrenin ayağına basıyor sonra arkasını dönüyor o sırada Emre görüyo beyaz şort ıslanmış yapışmış herşey ortada aslanımın canı çekiyor esmer esmer görüyo nobreyi daldırıyor ne çıkarsa diye.[signature][hline]tuana...

[Bu mesaj blackchaos tarafından 05 Kasım 2004 21:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...