Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SlayerS dağılıyor...

Aceace

Öne çıkan mesajlar

iyi olmus.

basta mma bazı oyuncualr boxerın arkasıdnan ileri geri konusmus, jessica sponsor parasını hacıladı diye yalan uydurmus sponsorluklarla ilgilenen ama spnsorluk anlasmalarını adam gibi yapmayıp hepsini kaybettiren manager j. yine mma basta bazı oyuncular buna inanmış. mma altan abzı oyuncualr takımı bıraklım kendımızınkı kurarız diye cıkartmıs bkz:crank muhtemelen bkz:dragon.

dallamalıığı ortaya cıkıcna atacam bu veleti diye dellenmiş boxer ama mma gelmemiş günlerce team house'a gelincede artık iyice sinirlenip boxer mma demote edilin b team'e cağırılana kadar geri gelem demiş, oda sen benı demote edemezsın ben ayrılıyorum demiş, boxerda ayrılamazsın kontratın var demiş, mmade kole kontraıot buuu! diye dayılanmıs. mma'in yalanları kanseri iyice cıkınca ortayada boxer bırakmıs takımı.

iyi olmus iyiki bırakmıs, takımda iyiki dağılmıs. Brown genius arthur yugioh falan birileri kapsında acıkta kalmasın cocuklar.

bu arada sk telecom head coach oldu boxer bugun.
Sosyal ağlarda paylaş

mma kolemiyiz biz dediğidne adam sizden adam olmaz demiş bırakmıs takımı işte lan.

benım takımım kapatıyorum sie dese bile yeridir öle bi laftan sonraki, tamam benım sayemde alınan sponsorlukları benım admımı kullanın sorun değil demiş. ama oyuncuların dalammalıkları bitmemiş hala.

sie la oyunu kapatıyorum yok bundan sonra sc mc dese oda hakkıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

The English translation provided by OP is difficult to read. But I read in Korean. A manager referred as "J" whom Jessica hired to handle sponsorship turned out to be a fraud, and Jessica later found out that J was telling lies to her about sponsor deals while not even communicating with possible sponsors.

Like, telling Jessica that everything was going great while not even making any contacts with any sponsors...

Then this manager "J" told the players that Jessica was embezzling sponsor money, and convinced the players that they should leave Slayers and make a team with him in charge. To Jessica's dismay, Slayers players actually believed him (who has only been aboard Slayers for 2 months) and began to distrust Jessica. When Jessica found out what was going on, it was because she noticed weird vibes from the players, and she was shocked to find out that her players actually believed their new manager J.
Sosyal ağlarda paylaş

Memphis said:

gözle görmedim duymadım için acıkcası bi bokta bilmedim için yorum yapamıcam ama boxerin hatunu menejer yapması yanlıs işle aşkı karıstırmamak lazım
hatta karılara hiç bi önemli görev vermemek lazım
takım olmak kolay bisi deil zaten olan oyunculara oluo

Bende karşıyım ancak her kötü gidişatı da buna bağlamamak lazım. Senin mantığınla incontrol'de Anna Prosser ile evlenmesin; Grubby eşine menejerlik yaptırmasın vs.

İşlerinde ve özel hayatlarında(!) iyi oldukları sürece yapsınlar, sıkıntı yok.

Bu arada Zone eSports MMA ile olan görüşmelerini kamuoyuna duyurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Allah kahretsin, 1 hafta önce açıcaktım bu topigi, threadler görüyordum dagıldı kesin diye, sonra ortalıgı sakinleştiren Slayers tweetleri geldi, sevindim.

Kursagımda kaldı anasını satayım.

Eger oyuncular bu yazılan dallamalıkları yaptıysa iyi bile olmuş, Boxer'a öyle atar yapılmaz, ümügünü sıkar adamın. Kariyerini bitirir herif İlah komünitede.
Sosyal ağlarda paylaş

mma olayı ilk patladığında zaten dağılacağı söyleniyordu. şerefsizliğin önde gideni ama hıyarın yaptığı.

takımın başında da katun vardı; çünkü imparator, slayers'ı ilk kurduğunda sponsorlar yani para konusunda ciddi bir belirsizlik vardı. masrafları kısmak adına çakallık yapmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

crasher said:

Memphis said:

gözle görmedim duymadım için acıkcası bi bokta bilmedim için yorum yapamıcam ama boxerin hatunu menejer yapması yanlıs işle aşkı karıstırmamak lazım
hatta karılara hiç bi önemli görev vermemek lazım
takım olmak kolay bisi deil zaten olan oyunculara oluo

Bende karşıyım ancak her kötü gidişatı da buna bağlamamak lazım. Senin mantığınla incontrol'de Anna Prosser ile evlenmesin; Grubby eşine menejerlik yaptırmasın vs.

İşlerinde ve özel hayatlarında(!) iyi oldukları sürece yapsınlar, sıkıntı yok.

Bu arada Zone eSports MMA ile olan görüşmelerini kamuoyuna duyurdu.

Usta Anna ile Cassandra'nın olayı farklı Jessica'dan. Jessica tam bir takıma müdürlük menajerlik vs yapıyor.

Boxer aptal değil takımı bilerek hatuna bıraktı bence resmen takım dağılsın istedi. Çünkü takımın ona saygı duymayacağı belli. Emperor varken iş başka.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...