Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asyali sevgilisi olan/olmus

Seele

Öne çıkan mesajlar

gozun alisiyo bi sure sonra, ayirt edebiliyosun. ben cogu zaman ediyorum kore/japon/cinli leri. bi de sirf tip degil tabii, konusma zaten dilden ayirt ediyon en cok, nasi belcika ile fransiz kizlarini cogu zaman ayirt etmek zor ise

tayland vs de ediyorum ama bazen cok arada derede kucuk ulke oluyo karisabiliyo. ama region tutuyo en kotu, turke suriyeli vs demek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

tabii guzellik ekonomik gelirle dogru orantilidir onuda unutmayin. insanlar ne kadar zenginse kendine o kadar bakiyo o kadar guzel oluyor. ingilizler cok cirkin mesela, bizim gibi ekonomileri olsa, oran olarak bizim kizlar daha guzel durur.

ayni sekilde, bizde cirkin kizlar, gelismis ulkelerde buyuyunce otomatik guzellesiyor. almanya da amerikada vs buyumus turkleri gormusseniz anlarsiniz.

yani cinlilerde o kadar zenginlesince guzellesirler.

abi ruslar direk şu söylediğine ters
Sosyal ağlarda paylaş

genetik guzellik var ona bisi demiyorum, o yuzden ingilizler cirkin dedim. ama ruslarla finlandiyali kizlar arasinda genetik fark cok yok, biri bakimli olunca cok daha guzel oluyo, finlandiyali norvecli kizlar ruslardan daha guzel, daha saglikli beslenmis, daha bakimli vs vs hepsi degistiriyo.

bakim cok degistiriyo, bunun icinde beslenmede var. turklere bakin zaten anlarsiniz, amerikada dogmus buyumus turklere. goc etmis olmaz, orada dogup buyumus olmali. cok rahat anlarsiniz demek istedigimi.

edit: akila demek istedigimi anladin biliyom da tekrar ediyim, halen cekici olmayabilir. ama ayni kiz tr de buyuse idi 3x daha cirkin gorunecekti, onu cok rahat gorebiliyosunuz o anlamda.
Sosyal ağlarda paylaş

haha mesela guzel bi ornek getirdin, amerikali asyali kadinlar cekici gelmiyo kreli japon bile olsa. cunku amerikali gibi oluyo onlar yapili vs. oranin beslenmesi vs ile buyuyo, sushi ile degil.

bu kizlara yapili olmak yakismiyo bana gore, petite olunca guzel oluyolar, o yuzden japonun japonyada buyumusu daha guzel (bana gore tabii)
Sosyal ağlarda paylaş

Onlarda pislik ve tembellik faktörü var. Anladiniz mevzuyu hepiniz işte.Boşu boşuna neden bu uzatma...

Koreliler mi yoksa tüm uzak doğulular mı yapıyordu hatırlamıyorum ama birşeyi anladılarmı(çözdülermi) AHHHAAĞĞĞĞ diye kafa sallama ve şaşırdımı nefesini içine HIII diye cekmeleri priceless özellikle kızlar
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Onlarda pislik ve tembellik faktörü var. Anladiniz mevzuyu hepiniz işte.Boşu boşuna neden bu uzatma...

Koreliler mi yoksa tüm uzak doğulular mı yapıyordu hatırlamıyorum ama birşeyi anladılarmı(çözdülermi) AHHHAAĞĞĞĞ diye kafa sallama ve şaşırdımı nefesini içine HIII diye cekmeleri priceless özellikle kızlar

koreli abi
bizim erasmus sınıfında vardı
ehauheahueuaea
almanca dersinde kıza ismini soruyo hoca
almanca dogal olarka
1 saat anlamadı anlayınca

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hee-yong dedi eahuea
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...