Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asyali sevgilisi olan/olmus

Seele

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

İtalyan erkekleri seksi diyo ya kızlarımız mesela sittirsinner. Bildiğin Türk İtalyanlar tek fark cevşen yerine haç takıyo. Adıda mahmut değil marko.
İtalyan kızlarda öle. Bi hatun vardı Türklerle çok iyi arkadaştı ben 1 aya yakın Türk sandım hatunu. Sonra örendim Francescaymış adı.

bu kuzey guney isi bi garip ama mesela italyanin kuzeyinden guneyine indikce turklesiyor insanlar. kuzeye italyanin norveci, isveci diyebilirsin. guney kiyilari cok goc aliyor da genler surekli karisiyor mu acaba diyesim geliyor.

ama yine de bir akdeniz ulkesi olarak Turkiye gibi oldukca karisik bence. ben ortada stereotipik bir italyan erkek ya da kadin modeli goremiyorum fiziksel gorunus olarak. kendine has bir tarzlari var ama.
Sosyal ağlarda paylaş

abi italyan erkegi eed turk erkeginden hic bi farki yok,
ama iste yine su durum var. bu anlattigim durum kizlara ozgu degil, bizim erkeklere de ozgu.

nedanko said:

ya bence bizim genler cok kotu degil, de sirf guzellik uzerinden konusursak, yani karakter olayini vs cikaralim, egitim olayini vs bi kizi cekici kilan diger ozellikler yani.

ama alimli olma, seksi olabilme, alimli konusabilme olayi vs gibi seyleri katalim, orada cok fail oluyo turk kadini.

yani seksi giyiniyim derken slut gibi giyiniyor, yine seksi yuruyeyim derken slut gibi yuruyor. (kadinlarimiz slut gibi yuruyor demiyorum dikkat)

dun bi haber vardi, ivana sert diyo ki turk kadini acmayi bilmiyo diye. aynen oyle, cunku acmaya calisinca slut yapiyo kendini, kulturunde yok cunku, ozenilen herseyin taklit durma riski oldukca buyuk, kulturden gelmiyosa.

bunu en kolay bizim popcularin kliplerinde de goruyoruz. production kalitesini bi kriter olarak almayin, ayni sekilde kareografi de bi kriter olmasin, ama bizim turk dans edince slut gibi dans ediyo klipte, elin amerikalisi onu seksi kiliyor. nuans ama tamamen albeniyi goturuyor o tip seyler.

bizim turk kizlari genetikten ote o diger seylerde aslinda cok kaybediyor. Yani disardan guzel bile gorunse, fotografik olarak, yanina yaklasinca, butun bu diger seylerde fail olabiliyo cogunlukla.
Sosyal ağlarda paylaş

Acmayı bilmiyorda , o biraz bizim toplumdan kaynaklaniyor ,

http://www.tuik.gov.tr/VeriTabanlari.do?vt_id=9&ust_id=5

bu tablolardan görüldüğü üzere , üreme çağındaki erkek nüfüs üreme çağındaki kadın nüfüsündan fazla ,hangi yıla bakarsan bak ,yaş grubu olaraktan.

E sonuş olaraktan Erkek bol olunca sanırım bizim kadınlar pek zorlamamışlar erkeiği elde tutayım diye ,nasıl olsa seçenek çok ve o seçenek te kendi geliyor.

Başka bir topicte alıntı yapmışlardı kızlar havalı vs.vs. yaziyordu, doğrudur bizim kızlar özellikle şehirlerde fazla erkek ilgisinden şımarmışlar.

iş gereği yurtdışına cok çıkarım, rusyada (3 kadına 1 erkek) durum tam tersi, sırbistan veya avrupa da da zannetmiyorum farklı oldugunu, yani ordaki kadınlar ister istemez açmayı oğrenmek zorundalar,Erkek yok piyasada ve olanlarda kadın ilgisinden şımarmış ve aşırı seçici olmuşlar,ama orada da kadınlar insan ve hormonlar aktiv.

Örnek olarak İvana Sert ,Sırbistan iyi olsa ,gelip Türkiyede açmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...