Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stephano Suspended By EG

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

yok yok öyle zaten sırf maaş değil, turnuvalardan da çekildi dreamhacke geliyordu iptal oldu, asus gd invitationala gidiyordu iptal oldu (adi herif dh finallerine kalmaya hak kazanmış, hala finallere kalmak için milletin yarışcağı büyük ödülün 10k$ olduğu dh bükreşe bile göz dikmişti aç herif iyi oldu oh)

zaten nasl'de son maçında no show yaptı :D stephano çöküşte ciddi ciddi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Titan pokerstrategy bo10 serisinde 4. yada 5. maç proxy 2 gate yaptı, yenildi Grubby öyle bi yorumladı ki adamın bunu yapması normal haklı çok iyi okudu önceki oyunlarımı büyük hata yaptım falan dedi gram sinir yok nasıl ders çıkarıyor, bunu idra yese mesela anasından başlardı sövmeye, whitera bile MC den 2 gate yediğinde o para için oynuyor pehpeh ben community diyerek inceden laf dokundurmuştu ama GRUBBY ...
Sosyal ağlarda paylaş

PastorOfMuppets said:

Ahahahah blues koymuş müzik olarak, çocugu hüzne kaptırdık beyler.

Stephanoya saygı duymak icin en basit sebepleren biri herifin iyi müzik zevki ya. Klasik rock reggea rock felan dinliyor. Bi power metal dinleyen thorzain kadar olmada whoop doop doop diye dubstep dinleyen idra deil en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

Titan pokerstrategy bo10 serisinde 4. yada 5. maç proxy 2 gate yaptı, yenildi Grubby öyle bi yorumladı ki adamın bunu yapması normal haklı çok iyi okudu önceki oyunlarımı büyük hata yaptım falan dedi gram sinir yok nasıl ders çıkarıyor, bunu idra yese mesela anasından başlardı sövmeye, whitera bile MC den 2 gate yediğinde o para için oynuyor pehpeh ben community diyerek inceden laf dokundurmuştu ama GRUBBY ...

abi step kac yasinda grubby kac yasinda. ha grubbyde is yok ayri mesele.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

PastorOfMuppets said:

Ahahahah blues koymuş müzik olarak, çocugu hüzne kaptırdık beyler.

Stephanoya saygı duymak icin en basit sebepleren biri herifin iyi müzik zevki ya. Klasik rock reggea rock felan dinliyor. Bi power metal dinleyen thorzain kadar olmada whoop doop doop diye dubstep dinleyen idra deil en azından.

Abi ben SC oynarken, bildigin normalde hayatta dinlemeyeceğim UNTZ UNTZ dinliyorum. Yoksa gerçekten oyundan düşüyorum kendi sevdigim müzikleri koyarsam, fazla sakin kalıyor yada çok fazla dinliyorum.

Ritmi canlı tutan şeyler dinledigimde bariz daha hızlıyım.

http://www.youtube.com/watch?v=u6xRSafBV8o

http://www.youtube.com/watch?v=RHUiekdJgvI
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...