Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

televizyon sorusu (acil)

yav

Öne çıkan mesajlar

birazdan tv alacağız 2 tane model var aynı fiyatlarda

samnsung
UE-40ES5500
ve
UE-40EH6030

genel farkları şöyle
1
said:
Smart TV, Wi-Fi Ready, USB-RECORDING (PVR READY)

2
said:
2D - 3D Converter( 2 adet gözlük hediyeli), Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, Usb Girişi

- - -

şimdi ilki smart tv de ikincisi değil mi yani?
bir de ilki 100hz ikincisi 200hz -- hayrını görür müyüm 200hz'nin?

3D falan pek de aranan bişey değil
üstteki smarttv olayı ile usb recording çekici geldi
altta da dolby molby diyor -- eh ses iyi verse güzel olur zira en çok dizi film izlenecek.

napmalı?
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında servisin kurması şart değil, fakat kargoyla geldiği için taşıma esnasında bir hasar söz konusu ise siz açtığınız için dış etken olarak kabul ediliyor ve garanti dışı kalıyor.

Yani kargodan sağlam çıkmış bir şekilde kurarsanız, servis gelip yine garanti belgelerini imzalıyor. Tabi yine de servisi beklemek en mantıklısı, risk almaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Kozalak öm atmışsın burdan cevap veriyorum.

Valla memnunum gayet ya

çok uzun zamandır son teknoloji bir şey almamışım sanırım. Özellikle TV'lerle hiç haşır neşir olmamıştım bu denli. O yüzden etkilendim :D

istanbul bilişim'den aldım haftaiçi çarşamba mıydı neydi, cumartesi sabahı geldi kargoyla. Kurulumu kendim yaptım. Bir sorun olmadı.

Henüz yayın bağlatmadım. Harici harddiski bağlayıp film izlemek için kullandım bi 4-5 film izledim o günden bu yana. Zaten en çok bunu yapacağım sanırım.

Hoparlörleri gözükmese bile sesi çok iyi veriyo kereta.

Samsung'un All Share diye bir özelliği var. Evde ağ kurup laptoptaki müzikleri filmleri tv'den oynatabiliyorum sanırım. Henüz uğraşmadım.

Modemi tv'nin yanına koyup ethernet'le bağladım. İnternete falan da girdim baktım da tv kumandasıyla çekilecek eziyet değil. GERİZEKALILAR bari tv'deki numerik klavyeye harfleri de koysalarmış sms yazar gibi takılınabilirdi ama mal gibi ok tuşlarıyla harf arayıp giriyoruz asfsd

daha da smart tv'nin çoğu özelliğinden bi haberim açıkçası oturup vakit ayırmadım.

öyle yani.

yayın olarak da bayram dönüşü hd kablotv bağlatmayı düşünüyorum daha iyi bir seçenek var mı? ayda 12.5liraymış.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Kozalak öm atmışsın burdan cevap veriyorum.

Valla memnunum gayet ya

çok uzun zamandır son teknoloji bir şey almamışım sanırım. Özellikle TV'lerle hiç haşır neşir olmamıştım bu denli. O yüzden etkilendim :D

istanbul bilişim'den aldım haftaiçi çarşamba mıydı neydi, cumartesi sabahı geldi kargoyla. Kurulumu kendim yaptım. Bir sorun olmadı.

Henüz yayın bağlatmadım. Harici harddiski bağlayıp film izlemek için kullandım bi 4-5 film izledim o günden bu yana. Zaten en çok bunu yapacağım sanırım.

Hoparlörleri gözükmese bile sesi çok iyi veriyo kereta.

Samsung'un All Share diye bir özelliği var. Evde ağ kurup laptoptaki müzikleri filmleri tv'den oynatabiliyorum sanırım. Henüz uğraşmadım.

Modemi tv'nin yanına koyup ethernet'le bağladım. İnternete falan da girdim baktım da tv kumandasıyla çekilecek eziyet değil. GERİZEKALILAR bari tv'deki numerik klavyeye harfleri de koysalarmış sms yazar gibi takılınabilirdi ama mal gibi ok tuşlarıyla harf arayıp giriyoruz asfsd

daha da smart tv'nin çoğu özelliğinden bi haberim açıkçası oturup vakit ayırmadım.

öyle yani.

yayın olarak da bayram dönüşü hd kablotv bağlatmayı düşünüyorum daha iyi bir seçenek var mı? ayda 12.5liraymış.

android telefonlar için uygulaması varmış kumandaya dönüyormuş telefon. telefonun klavyesini de kullanabiliyormuşsun. işine yarar belki.
şu ekstre kesilsin de bayram dönüşü ben de alayım bunu ya. benim de çok bi beklentim yok 3d vs vs. tv özelliği görsün bir de dlna yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...