Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terminator 3

whissinn

Öne çıkan mesajlar

müthiş t3 oyuncakları ve terminator'un mmorpg yapılma ihtimali

t3 oyuncakları süper olmuş, kesin almak gerek.. :)

her bişeyin mmorpg'sini çıkarıyorlar ama bunu oynamak istedim bak şimdi. hem fallout gibi olur hem de yerine göre half-life gibi, süper..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

T3'un fragmanlarini izlemistim normal vurdu kirdi filmlerinden bir farki yok. T2 kadar iyi olamaz. Zaten bence su onumuzdeki 10 yil icinde matrixden daha iyi action sahnesi cekicek teknoloji yok. (Bu arada dun matrixe 3. defa gittim, filme 100 uzerinden 89 verdim kendimce, dans ve sevisme sahneleri cok uzun olmus, sevisme sahnesi 3 dakika suruyor hatta, 6 puan burdan attim, 4 puan da danstan, 1 puan da sondaki mimar olayindan :) )[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Mordrac_, 19 May 2003 08:51 tarihinde demiş ki:
T3'un fragmanlarini izlemistim normal vurdu kirdi filmlerinden bir farki yok. T2 kadar iyi olamaz. Zaten bence su onumuzdeki 10 yil icinde matrixden daha iyi action sahnesi cekicek teknoloji yok. (Bu arada dun matrixe 3. defa gittim, filme 100 uzerinden 89 verdim kendimce, dans ve sevisme sahneleri cok uzun olmus, sevisme sahnesi 3 dakika suruyor hatta, 6 puan burdan attim, 4 puan da danstan, 1 puan da sondaki mimar olayindan :) )[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.

Valla ya normal bır fılm gıbı dıymı?
Hatta cuneyt arkının fılmelerı bıle 10 basar
tobe tobeeeeeeee[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

başlık: t3 fragmanını matrix reloaded seyretmeye gittiğimde görünce yaşadıklarım ve hissettiklerim.

giriş: t3 fragmanını matrix reloaded seyretmeye gittiğimde gördüm.

gelişme: birincisi pek güldüm. arnold baba gelmiş 53 yaşına mı ne? nereyi terminate edicek ulan diye düşünmeden edemedim. sonra da aklıma olabilecek en acayip terminatör'ün 2. nesil akışkan beyefendi şeklinde tezahür ettiği ve bunu aşan bir terminatörün nasıl olabileceği düşüncesi geldi, vallahi bişey bulamadım. sonra taş gibi hanımefendiyi görünce tamam dedim işte, bu hanım yuva yıkan cinsten olabilir, önceki terminatörlerin ve dahi yoluna çıkanların sıcak yuvalarını biiir bir terminate edebilir :P

sonuç: zorlama bir çaba olarak görüyorum şimdilik. herşeyi tadında bırakmakta fayda varken (t2 tadıydı mesela sanki), "vurdulu-kırdılı ama aynı oranda karizmatik ve felsefi" filmler furyasında kendine yer arayan bir hali var gibime geldi, midem bulandı.

hamiş: ha gidip görücez mi? el mecbur...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 20 May 2003 15:12 tarihinde demiş ki:
Matrix e gittim vede ilk başta deli bir efekle atom bombası atıldı terminatorler vardı felan arnoldu gordum ama atom bombası sahnesı delı bırseydı ayrıca simofle sende yaptn cuneyt arkının fılmlerı 10 basarmıs :D yok gayrı hulya avsarınkı Töbe

Once nedemek ıstedıgımı algılayacaksın,sonra yorumunu yapacaksın
ok ?[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

Arnold hakkında:

1- Arnoldun çok kötü bir oyuncu olduğunu kabul etmiyorum. Çok ciddi performanslar sergilediği, farklı kişiliklere büründüğü filimleri vardır. Örneğin "True Lies" daki performansı unutulmazlar arasına girmiştir. "Conan the Barbarian" daki tiplemesi sanırım sizin de zihinlerinizdedir.
2- Arnold kazandığı paranın ciddi bir kısmını engelliçocukları spor ile rehabilite etmeye harcamakta, pek çok engelliler spor turnuvasında sposor ve organizatördür. Ancak bu ne kadar tutundurma ne kadar samimi tartışmaya açıktır. Amacı ne olursa olsun Saygı duyduğum bir iştir.
3- Irak harekatında takındığı tavır ve "bırakın bikaç kafir de ben vurayım" çığırtkanlığı Bruce Willis ile beraber affedilir gibi değildir. Gene amacı ne olursa olsun asla onaylamayacağım bir tavırdır.
4- T3 görünüm itibari ile yeni prodüktör elinde TİCARİ bir hedefle girişilmiş bir projedir. Ama gene de keyifli olmasını bekliyorum.

Saygılarımla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sostizm, 22 May 2003 16:32 tarihinde demiş ki:
Arnold hakkında:

1- Arnoldun çok kötü bir oyuncu olduğunu kabul etmiyorum. Çok ciddi performanslar sergilediği, farklı kişiliklere büründüğü filimleri vardır. Örneğin "True Lies" daki performansı unutulmazlar arasına girmiştir. "Conan the Barbarian" daki tiplemesi sanırım sizin de zihinlerinizdedir.
2- Arnold kazandığı paranın ciddi bir kısmını engelliçocukları spor ile rehabilite etmeye harcamakta, pek çok engelliler spor turnuvasında sposor ve organizatördür. Ancak bu ne kadar tutundurma ne kadar samimi tartışmaya açıktır. Amacı ne olursa olsun Saygı duyduğum bir iştir.
3- Irak harekatında takındığı tavır ve "bırakın bikaç kafir de ben vurayım" çığırtkanlığı Bruce Willis ile beraber affedilir gibi değildir. Gene amacı ne olursa olsun asla onaylamayacağım bir tavırdır.
4- T3 görünüm itibari ile yeni prodüktör elinde TİCARİ bir hedefle girişilmiş bir projedir. Ama gene de keyifli olmasını bekliyorum.

Saygılarımla

Bunlara artı olarak;

- şu an kullandığımız (lafın gelişi, bende o para nerde o ayrı :) ) binek tipli Hummer'lar Arnold'un "banane banane bende istiyorum hummer istiyorum binecem işte" diye ağlaması sonucunda "lan dünyada hummer a binmek isteyen manyahlar da var" diyerek yola çıkılıp yapılmıştır. Yani arnold olmasaydı binek tipli hummerlar olmayacaktı :)
- adam bir deli tabi. hummer keser mi :) Gitmiş kendine tank almış. Malikanesinde fln kullanırken resimleri var haha
- galatasaray 10 senedir stad yapıcak, bizim arnold abinin ise kendi stadı var :) evet 6s'yi geçen senelerin birinde 3-0 yenip grup lideri olarak çıkan Sturm Graz'ın stadı aslında arnold un stadı ve arnie'nin adını da taşıyor. Aslında daa bi sürü manyaklıkları vardı ama hatırladıklarım bu kdr hehe[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

twins süperdi bence, danny de vito ile oynuyordu bayılmıştım ona.. :) bir de kindergarten cop vardı o da çok fena değildi..

ama arnie abimiz şüphesiz aksiyon filmleri için yaratılmıştır, bir total recall bir predator huşu içinde izlenir..

"If it bleeds, we can kill it." 8-)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...