Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Optimization sifir su anda yine de oynaniyor mid-high range araligindaki hardware ler ile.

2.1 de Freelancer geliyor, tek ilgilendigim duyuru bu oldu. Planet landing su asamada bence bosuna kaynak israfi, Elite Dangerous dan azicik ders almalari lazim, tertemiz yaptilar Planet side gecisini.

Yilbasindan once gelecek diyor Chris Roberts 2.1 icin ama deadline lar konusuna cok hakim bir adam degil :P

2022 yanlis olmus, 2023 olacak o, rofl.
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

Ilgilenen varsa indirimli paketten 1.200 civari kalmis. 2 oyun birden geliyor, hem singleplayer hemde multi. Oyunu su anki hali kirik dokuk, gelecekte bir gun gelecek falan filan.

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Star-Citizen-Starter

ref kodumu caktirmadan ilistireyim :p
STAR-4Y6S-7QWX

BEN SENİN GÖZÜNÜ SEVEYİM YA GÖZÜNÜ
Sosyal ağlarda paylaş

Elite Dangerous'un CEOsu (tu)

"What both Star Citizen and Elite Dangerous are trying to do is very hard indeed. Both games are incredibly ambitious. I am proud and excited about what we are doing, but what they are doing is ambitious too, and I am looking forward to playing Star Citizen when it is finished. What we are both doing is new; we are trailblazing. The scope of both is vast and quite different, and neither have been done before, so there is no right answer for either of the approaches. It is frustrating to see some of the criticism of Star Citizen online. We should applaud when someone tries something that is hard, that hasn’t been done, not discourage them."

https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?p=3278592#post3278592
Sosyal ağlarda paylaş

Ref'ler icin tesekkur, oyun gocmez. bug'lar delirtmez ise dakikada bir keyfini cikarin hehe. Hatirlatayim oyun ici para ile butun gemiler alinabilecek, cok para sacmaya gerek yok. Ben dayanamadim Freelancer DUR kaptim gerci. :)

Bende Alpha 2.0 kurulu hali 31gb diyor, ama ileride cozutur muhtemelen.

Esas jump point olayina baktim biraz, baya enteresan proje, Wormhole gibi, small/medium/large olarak 3 boyu var. Bana guzel gelen yani klikleyip diger sisteme hop diye yollamiyor olusu. O wormholedan ilk kez geciyorsaniz pasa pasa manuel pilot gecicekmisiz, exploration burada cozutacak sanirim. Wormhole icinde bilinmeyen gezegenlere random generated cikislar olacakmis. Explorer bir gemi ile geceip, kaydedip, o rotayi satabilecekmisiz, ki baskalari otopilotta guvenlice gecebilsin. Eger wormhole icinde duvarlara falan carparsa gemi gg, instakill :)

Small/medium/large olayida gemilerin buyuklukleri ile orantili, yani minik explorer gemisi ile kosturmak da gayet gecerli.

Jump Point olayina nazaran eski bir konsept videosu buldum, konulmustur muhtemelen arka sayfalarda ama olsun. Baya heyecanli duruyor. 4 arkadas tek gemi ile burdan zor bela gecip, gezegen kesfedip, numune vs bagaja atip otopilotla geri dondukten sonra paraciklari saymak, maceraya gel..pfff bekle simdi 2-3yil.
http://www.youtube.com/watch?v=lfpaOIRl7hM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...