Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En hizli nasil alabilirim?


Afterdeep

Öne çıkan mesajlar

kelin melhemi olsa başına sürermiş :D
ben sipariş bile veremedim ki salak gamestop yüzünden :)
başka bir amerikan sitesinde de collector's edition bulamadım, öylece avrupa pre-orderlarını bekliyorum CE versiyonunun ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

başka bi konuda anlatmıştım, ya adamlar benim daha önce 8 kere sipariş verdiğim ve elime geçmiş olan siparişlerimde kullandığım kartı kabul etmiyolar

yok neymiş oraya yazdığım adres ile kartın ekstresindeki adres tutmuyomuş, tamamen traş, bi dolu kart denedim hepsinde sorun çıkayorıyo, benim tahminim bizim bölgedeki kartlara blok koymuş olabilecekleri

bi dolu mail attım birine saçma sapan alakasız bi cevap verdiler diğerlerine cevap vermediler bile, paypal falan gibi bir ödeme sistemi de yok ki onla ödesek

ne biliyim işte sinir etti gamestop, süper site, süper hizmet ama ödeme konusunda ve kart güvenliği konusunda insanı deli ediyolar[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

cdmag.com a.k.a. chipsbits.com zaten yolluyor Türkiyeye ama orada da collector's edition yok

Qui gamestop'un shipping fiyatları şöyle;

Turkey $59.99 [signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 07 Kasım 2004 18:51 tarihinde demiş ki:
Qui gamestop'un shipping fiyatları şöyle;

Turkey $59.99 [/url]

bu sadece shipping fiyatı değildir umarım[signature][hline]Bu sadece bir oyun değil...

[Bu mesaj acgur tarafından 07 Kasım 2004 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

bu sadece shipping fiyatıdır, zaten linke gidip okursanız tam liste var orada, amerikadan oyun getirtmenin en kötü yanı bu işte :)

bunun yerine collector's edition olmasa da olur diyenlere www.cdromshop.com'u tavsiye ederim, hem shippingi nispeten daha düşüktür hem de hızlı bi şekilde gelir adresinize[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...