Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Otistik çocukların eğitimi için yardım gerek

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Şu yeni 4+4+4 olayı sonunda sınıf öğretmeni olan annem kendini otistik çocuklar öğretmeni olarak buldu. Nasıl böyle olduğu pek belli değil ama en azından bir yıl böyle olacak. Bir sürü kitap aldı, nasıl yapacağını öğrenmeye çalışıyor. Ama gerekli malzemeler de var. Çoğu şeye ulaştı ama bazı şeyleri bulamıyor; çeşitli yüz ifadeleri en başta. Bulmak için üç saatir Google ile cebelleşiyorum ama düzgün yok. Var aslında ama 70$ gibi ücretlere satıyorlar. Alayım dedim ama istemiyor, çok harcama oldu zaten kitaplara, başka eşyalara. Okuldan ya da velilerden destek de sıfır. Devlet velilere her ay çocuklarının eğitimi için harcanacak 500TL veriyormuş ama annem paranın ucundan bir lira bile alamadı yani anne babalardan.

Şimdi bana bedava resimler gerek. Hepsi aynı kişinin olmalı, resimler büyük ve ifadeler vurgulu olmalı ve kişi güzel bir caucasian dişi kişilik olmalı (çocuklar daha iyi tepki veriyormuş, farklı bir ırk olursa da ifadeden çok ırk farklılığına takılıyorlarmış) Şunun gibi aynı: http://www.istockphoto.com/stock-photo-11109042-young-beautiful-blonde-girl-expression-collection-isolated-on-white.php

Yardım edebilirseniz çok iyi olur. Ben bulamadım, bulan çıkar belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:

açıkçası ailem 25 senedir dediğin işin içinde. eğitim materyallerini satın almak en güzeli. çünkü ne kadar bedava ararsan ara o iş için özel üretilmiş olanlar dışındakilerin pek bir faydası olmuyor açıkçası :/

annenden scan etsene bize.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Lexius said:

açıkçası ailem 25 senedir dediğin işin içinde. eğitim materyallerini satın almak en güzeli. çünkü ne kadar bedava ararsan ara o iş için özel üretilmiş olanlar dışındakilerin pek bir faydası olmuyor açıkçası :/

vermez benimkiler :D sorarım yarın.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

vaperon said:

[kadar işini görür bilmiyorum.

Çok uzun

Şunların hiçbiri tahmin ettiğim şeyler çıkmadı, insan ilişkilerim sıfır.

abi uzun uzuun yıllar sonra mr vs ile insan beyni iyice oraya çıkartıldığında diyecekler ki
"asperger ile normallik arasında belli seviyeler var. ve sizde de gerçekten çok hafif bir asperger sendromu var."
ben buna inanyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İkinci güzel ama birinci pek uygun değil, kalitesi çok kötü, küçük ve vurgulu değil yeterince. Çok abartılmış olması lazım ifadelerin ve temiz olması lazım. Gözlük bile kötü oluyormuş, gözlüğe takılıyormuş çocuk.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Lexius said:

korsan ve gerge?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...