Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konya-Besiktas

micha

Öne çıkan mesajlar

said:
fizban, 07 Kasım 2004 20:18 tarihinde demiş ki:
avrupanın kartalı anadoluda karga oldu.

...[signature][hline]Yıldırım Demirören, 30 Ekim 2004 22:00 tarihinde Aziz Yıldırım'a demiş ki:
-Allah'ın Emri Peygamberin kavliyle kızınız Nobreyi oğlumuz Emre'ye istiyoruz...Namus Meselesi Kirletti alacak...Bi fırlamalık yaptı..

insight_13'te Ne oluyo diyosanız...
TıkLayıNıZzZzZzZ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 07 Kasım 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Ha gayret 1k post a ulaşacaksın hehe
adamlar yenilirken nereye saldırcaklarını şaşırıolar =)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Lol bence sen nası sataşacağını şaşırıyorsun, okadar farketmiyor bana yenilmişiz yada yenmişiz , bu sene deneme amaçlı zaten =p güzel futbol seyredelim yeter.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

HAHAAHAHAHAHA LOLL
kümeye lan kümeye AHAAHAHAHAAHAH

[signature][hline]Arcane bir icq mesajında demişki :
You have received a message!
yılbaşına kadar oynayamıosam başka oyun oynarım.kafam da girer wow a.

[Bu mesaj Eternal tarafından 07 Kasım 2004 20:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kim yazmış? bütün bjk ye mal etmeyelim lütfen.Ben avrupada tüm türk takımlarını desteklerim, eminim benim gibi bisürü taraftarda vardır. Geçen günkü 6 kasım manyağı arkadaşıda örnek alıp al işte bütün fenerlilerde böyle demek gibi bişi bu.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 07 Kasım 2004 20:27 tarihinde demiş ki:
ehue fener yenilirken muahaha zuahuahua yazanlar nasıl oluyor da beşiktaş gol yiyince yorum yaptığımız an eleştiriyolar anlam veremiyorum. neyse efenim neyse, forza konya forza..

Adamımsııııııııııııııın

Konya gollll gooooooool gol konya gooool gol gol ForzA KonYa[signature][hline]Kopan bir ipe, sımsıkı bir düğüm atarsanız,
İpin en sağlam yeri artık bu düğümdür.
Ama ipe her dokunuşunuzda, canınızı acıtan tek nokta,
Yine o düğümdür...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...