Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2002 'den beri her gün şükrediyorum

sempaticik

Öne çıkan mesajlar

sağlık sistemimiz ahım şahım bi durumda değil. bunu görmek için devlet hastanesine gidip "senin için 3 dakikam var" diyen bi doktorla karşılaşmak yeter.

ancak iyi diyen büyüklerin söylediği de doğru. çünkü onlar eskiye göre kıyaslıyorlar. eskiden sağlık sistemi diye bişey yoktu. şimdi kör topal bi sağlık sistemi var. hiç olmaması durumuna göre iyi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sizinle fikir teatisinde bulunmak benim için büyük zevkti fakat öğle yemeği nedeniyle AFK olucam,

siz öğle namazı olmasını beklerdiniz biliyorum (:

döndüğümde kaldığımız yerden devam etmekten onur duyarım çünkü bu konuyu ekşide veya başka mecralarda da tartışabilirdim ancak buradaki arkadaşların dünyaya daha geniş açıdan baktıklarını düşünüyorum..

Kimileri mesafeyi cetvelle hesaplar, kimileri ise pergelle
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Türkiye'yi yanlış değerlendiriyorsunuz , siz birşeyleri değiştiremiyeceğinize göre artık sizin değişme zamanınız geldi.

Türkiye'yi sadece bir pazar olarak görün , vatan olarak görürseniz oturup üzülürsünüz. Vatan diye birşey mi kaldı 21.yy'da zaten , dünya vatandaşı olmaya bakın , yolsuzluk , kirlilik her yerde var , siz her yerden nasıl para kazanırsınız , avantaj sağlarsınız onu düşünün .

Ben bu kafada düşünenler için AKP'nin uygun olduğunu düşünüyorum , diğer hükümetler her açıdan geri kalıyorlardı , köklü değişiklik yapamıyorlardı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...