Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim Ayı Masaüstü'nden Pınar'a doğru bi dedektiflik hikayesi

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Ben de bişi sormak istiyorum bu twitterındaki sözleri yazarken ciddi miydin yoksa dalgasına mı yazdın?

bknz:

Myshkin said:

said:
Beyninin eline düşen insan hesap makinesi gibi çalışır.Her duruma,her insana,her söze dair hesaplar yaparken gerçek olan "kendisi" kaybolur.

AHAHHASLODAKLSDFJSŞDLGLKFİD,ŞGFGH
Sosyal ağlarda paylaş

bold kısma çok sevindim!
Noyzura said:

Eğlenceli forum sohbetleri , trollemeler ve komik muhabbetler yapmak ne kadar güzel olursa olsun bunları yaparken kullandığınız kelimeler ve ifadelerin sizin olduğunuz halinizi birebir yansıttığınızı unutmayın.

YAŞASIN!!!!

AZ BİRAZ DA OLSA SEVİLESİ BİRİSİ İMİŞİM!!!

ve de bu konuya göre aynı zamanda NYPD'de dedektifmişim.
ki bununla ilgili hiçbir anım yok.
lanet olası amnesia! kesin muhteşem görevlerde görev almışımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

NeoStyle said:

Noyzura bişey sorucam.. stalklarken ister istemez gördük 3-5 şırınga var, nedir onlar steroid mi yahu?

ketamine . Akashic records'a bağlanmak ve zamandan bağımsız boyutlara girmek için kullanıyorum . tron legacy gibi birşey bi nevi ;P

OHEREYYYY
olmuş adam beyler

mechanusa gidiyomuş adma
modronlara selam söle müdür

http://majic13.com/art/img/modron.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Mechanus değil de

said:
A return to simplicity lies at the heart of the Brotherhood's beliefs. Humans clutter up their lives with unnecessary and extraneous objects and desires. How can one understand the natural harmony of the universe by trying to grasp it, own it or control it? The natural place for every individual — the role of Drahma — is apparent when one is not blinded by the illusions of greed, desire and power. The exercises of living give a soul the chance to experience the universe in manifold forms, and so the individual should take this opportunity to gain insight by developing a harmony with the All. Each life is just a step on the greater wheel of Drahma until the individual releases himself from the chains that he forged with his own beliefs and desires.

Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

ketamin turkiyede serbest mi

Yok değil hatta serbest olması da gerekmiyor ben yeterince serbestim. Nooblar bozuyor sonra kendilerini herşeyde sonra ortalık karışıyor ;P

BonePART said:

Noyzura said:

ketamine . Akashic records'a bağlanmak ve zamandan bağımsız boyutlara girmek için kullanıyorum . tron legacy gibi birşey bi nevi ;P

OHEREYYYY
olmuş adam beyler

mechanusa gidiyomuş adma
modronlara selam söle müdür

moblara hiç bulaşmıyorum daha çok kendi halimde takılıyorum ama dilersen kendin deniyebilirsin . Mchanusa örneğin harika en son doğumgünlerimden birinde heryerde çarklar ve saatler dönüyordu dünya saatiyle 2.5 saat kalmıştım. bir kaç saat eğlenceden sonra 1 hafta dünyaya adepte olmakta zorlanmıştım tekrar recover olana kadar .
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...