Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim Ayı Masaüstü'nden Pınar'a doğru bi dedektiflik hikayesi

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Tabii bunu yapmayın. Berbat bi gün geçiriyordum ve olaya dedektiflik hikayesi gazı verip eğlenmemizi sağladım. Şaka maka bi adamın ölümü gördüm lan bugün.. Boktan bi gündü gerçekten. Uzuuuuun bi iş günüydü ve bitmek bilmedi. Ancak yarım saat önce gelebildim eve.. pfff

her neyse mesajlardan uçan yok. sadece garbage'da bi sayfada çok daha fazla mesaj var. Ondan sayfa sayısı düşmüş duruyor. mesaj sayısında değişme yok.

Official stalker'ımız Flash'a, resmi koyan Şevki'ye ve diğer tüm katılımcılara bu epic thread için teşekkür ederiz. Elbette Pınar'a bu çarpıcı ve tabiri caizse sürükleyici güzelliği için minnettarız. canımm...

gerçekten süper eğlendim. berbat günümü şenlendirdiniz.

bu kısımda ayağa kalkıp kendinizi alkışlamalısınız.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Tabii bunu yapmayın. Berbat bi gün geçiriyordum ve olaya dedektiflik hikayesi gazı verip eğlenmemizi sağladım. Şaka maka bi adamın ölümü gördüm lan bugün.. Boktan bi gündü gerçekten. Uzuuuuun bi iş günüydü ve bitmek bilmedi. Ancak yarım saat önce gelebildim eve.. pfff

her neyse mesajlardan uçan yok. sadece garbage'da bi sayfada çok daha fazla mesaj var. Ondan sayfa sayısı düşmüş duruyor. mesaj sayısında değişme yok.

Official stalker'ımız Flash'a, resmi koyan Şevki'ye ve diğer tüm katılımcılara bu epic thread için teşekkür ederiz. Elbette Pınar'a bu çarpıcı ve tabiri caizse sürükleyici güzelliği için minnettarız. canımm...

gerçekten süper eğlendim. berbat günümü şenlendirdiniz.

bu kısımda ayağa kalkıp kendinizi alkışlamalısınız.

bana tesekkür yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

dasaaa said:

Tabii bunu yapmayın. Berbat bi gün geçiriyordum ve olaya dedektiflik hikayesi gazı verip eğlenmemizi sağladım. Şaka maka bi adamın ölümü gördüm lan..

geçen topicte de soracaktım unuttum. anlatsana abi o.o

abi karşı tarafta devam eden bi inşaat var. orada park etmiş bir cip, geri geri çıkarken çalışan bi işçiyi altına almış. bi sürü kalabalık, bağrış-çağrış..

kötüydü ya hakikaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...