Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blackberry 10 Thread

roket adam

Öne çıkan mesajlar

BB'nin son nefesiyle attığı bu adımı canlı canlı takip etmek isteyen bir roket adam olarak adamların yok olmama mücadelesini tek konuda takip etmek istiyorum. Here we go:

http://www.youtube.com/watch?v=WlsahuZ_4oM&feature=youtu.be

http://www.theverge.com/2012/9/25/3386476/blackberry-dev-alpha-b-l-series-photos-video
Sosyal ağlarda paylaş

Ben event de ustlerine dustukleri mevzulari gayet sevdim.
Direkt olarak eski kullanici tabanlarina seslendikleri gibi ayni zamanda daha casual musterilere de hitap edecek seyler yapmislar.

twitter, facebook, linkedin, foursquare in OS icinde native olmasi,
muzik, kitap , film , app satislarini tek merkezde toplamalari,
personal / Work switch ile farkli app layout ve security ayari (Balance),
Baya gesture driven bir arayuze calismis olmalari,
multitasking anlayisi (active frame),
desktop ve mobil browserlar icinde en yuksek html5 rank ine sahip browser -1 numaraya oturdular bakalim- ,

bunlar hep BB nin gunluk ve is yasamini hizlandirma anlayisina uygun calmismalar.
Ben bu adamlarin gercekten basarili olmasini istiyorum, zira yaptiklari cihazlarin kalitesi cok ileri duzeydeydi. Lazadiris in playbook politikasi ve faillarindan sonra bir diger muazzam potansiyele sahip projeyi de hic etmezler insallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

eski cihazlara support geliyo mu mesela?

9900 bold bbx calıştıracak mı?

bb 10 backward comp. degil bildigim kadariyla. Olmasin da zaten, lanet mevcut api leri yok olsun bitsin.

Turkiyede corporate duzeyde kullanilmasina ragmen ozellikle orta dogu pazarinda domine ediyor adamlar hala. Yeni UI ve duzgun hw ile yeniden avrupa da ve kuzey asya da "kullerinden" dogmayi umit ediyorlar.

Insallah olur lakin yeni OS leri siir gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...