Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

batının ahlaksızlığı !!11 swingers tr'de

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

Ren said:

abi adam mahallede ses olmasın diye eğlenen gençlerin topunu kesen yaşlı amca bildiğin

lol.

abi sen git ya. gidene bişi dediğimiz yok. evrimde geri kalmış insanlar olarak adlandırıyor olmamız tamamen mizansen gereği söylenmiş bir gerçek.

yoksa kimsenin kalbini kırmıyoruz.

swh

asdfsdf olm ben gitmem (en azından sevdiğim biriyle gitmem) ama adam doğru diyo.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

büyük ihtimalle çoooooooooooooooooooooooooo ox10^45k uzun süre sonra ulaşabileceğiz bi sonraki evrime ya.

genlere müdahale etmemiz lazım.
insanlar üstünde deney yapmayı legal hale getirelim!!!! (yuh tabii)

homosapienlerden adam olmaz. bi şekil yeryüzünden siliniriz sonra yeni bir entellektüel canlı oluşur o zaman medeniyet görür yeryüzü. cycleın birinde besin eksikliği çekerek evrilmişiz.

50.000 sene olmuş adabı muaşereti keşfedeli, hala ördek hala eşek. civilized denilen bütün özellikler tatava. 2 provokasyona, 3 şahsi çıkara bakıyo insan hakları, demokrasi, hukuk falan.
Sosyal ağlarda paylaş

@dasaaa

Abi varolma sebebin çiftleşmek. Nesi bozukluk bunun? Evrim sen çiftleşmezsen gerçekleşmeyecek.

Senin veya toplumun değerine uymayan bi hareket olabilir, ama öyle olması bunu fizyolojik vs. bi bozukluk olarak kategorize etmeni mantıklı kılmıyor. Senin görüşüne göre kendilerine zararları var, onlara göre kimseye zararları yok. Ki, baktığında hakkaten de kime zararları var, kendi aralarında ... duruyolar işte sfggfdgh

benim de canım sıkılmıştı lan hayvan gibi veritabanıyla uğraşırken bilgisayar çöktü a ve de Q.
Sosyal ağlarda paylaş

varolma sebebim olası en uygun kişiyi bulup çocuk yapmak.

bu arkadaşlar her bi araya geldiklerinde genetik çeşitliliği arttırmak için hamile kalıyorlarsa sen haklısın, değilse ben haklıyım.

özetle ben haklıyım,sen haksızsın.

ha bi de ben zarardan bahsetmiyorum. sadece olanı söylüyorum. evrimde geriler ve mpfc'de sorunları olabilir diyorum.

hakaret de değil ki bu. gerçek yani
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...