Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İslam dünyasından o filme misilleme!

deady

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

basayev said:

Lan postlariniza oturiyim arkadas,evrim tartisilir dunyada evrim teorisiyle ugrasan en iyi proflara tas cikartirsiniz,kate uptonin biyigi denilir, herkesin hatun sanki utulenmis koy tavugu ,begenmezsiniz.uyduruk hadislerle bugune gelmis 9 yas meselesisoylenir.herkes buhari kesilir basima,isvicre cakisi diye konu acsam;abi benim totomdan kurek cikiyo isvicre cakilari cok tirt diyecek biri cikarmi diye,korku endise ve tereddutler dunyasina gark oldum...

madem bu kadar kötü bi yer bu forum, hiç beğenmiyorsun niye kapıdan kovuldukça bacadan geri geliyorsun? 40 kere banlendin doyamadın yahu

polemiğe girmek yok genç

benden önce süleyman demirele laf söyle,6 kere gidip 7 kere mi gelmişti:D

yoksa çok rahat polemik götürürüz be arkadaş...

Sosyal ağlarda paylaş

dostum sadece şu videoyu izle,altın kaplama keleşlerle,petrolden gelen paraları,düğünlere,eğlencelere,zevk-ü sefalara yatırıyorlar,evet bunlar da müslümanım diyor,peygamberi olarak gördüğü hz muhammed,hasır bir yatak üzerinde son nefesini verirken,mal varlığı 1 kırık su testisi ile ölen peygamberin ümmeti bu işte,şimdi ayet ve hadislerle,aslı astarı olmayan iddialarla gelenlere de cevabım hazır ona göre yazıyorum bunu...

inanmayanlar için varsayım yapayım bari....

Allah,son peygamberinin yüzü suyu hürmetine,ortadoğu da doğan dinin yüzü suyu hürmetine bu petrolü oraya verdi ve,araplar onu har vurup harman savururken,hiç düşünmüyorlarmı bugünün de yarını var????

Sosyal ağlarda paylaş

basayev said:

Allah,son peygamberinin yüzü suyu hürmetine,ortadoğu da doğan dinin yüzü suyu hürmetine bu petrolü oraya verdi ve,araplar onu har vurup harman savururken,hiç düşünmüyorlarmı bugünün de yarını var????

Güneş tutulmasını dev kurtların güneşi yemesi zanneden adamlardan biraz farkınız olsun. Aptalsan da nezaketen sus bari.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Simdi cok normal bi soru sorcam, aptal olcaniz. Konu o kadar degiscek.

Bu Hz. Muhammed'e hakaret edildi denilen film hangisi? Kim naapmis filmde?

film daha yayınlanmadı. filmin gelişigüzel kesitlerinden oluşan 14 dakikalık bir kısmı yayınlandı youtube'da. ben de haberlerden duydum böyle bir videonun varlığını. youtube'da duruyor. gerekli anahtar kelimeleri girersen izleyebilirsin. film gerçekten çok kötü ama.

bu arada

filmdeki bazı oyuncuların seslerinin üzerine bazı yerlerde dublaj yapıp provokatif şeyler söyletmişler. yani oyuncuların bir kısmı öyle sıradan B bir filmde oynadıklarını falan zannediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Simdi cok normal bi soru sorcam, aptal olcaniz. Konu o kadar degiscek.

Bu Hz. Muhammed'e hakaret edildi denilen film hangisi? Kim naapmis filmde?

Innocence of Muslims diye bir film ama ortada youtubeda dolanan 15 dk lık trailerdan başka birşey yok.

Film demeye değecek birşey de değil gerçi, oyunculuk stv dizileri kalitesinde, geri kalanında o bile yok. Xep telefonu kamerasıyla webcamle filan arkadaşlar arasında bişeyler çeksen daha kalitelisini yapabilirsin yani^^ Filmde izlemeye değer hiçbir şey yok, dinsizin önde gideniyim beni bile 20 saniyede baydı gerisini izlemeye gerek duymadım lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...